ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pomoc se scriptem strawSpec.lua

Goto down 
AutorZpráva
Tomáš 18

Tomáš 18


Počet příspěvků : 2
Registrován : 27. 05. 12

pomoc se scriptem strawSpec.lua Empty
PříspěvekPředmět: pomoc se scriptem strawSpec.lua   pomoc se scriptem strawSpec.lua EmptyWed Jan 23, 2013 4:42 pm

zdravím všechny...
jak jste si již někteří všimli, tak drtič slámy u kombajnů nefunguje tak dobře, jako tomu bylo u ls11...
v ls11 šlo:
s kombajnem sekám a dělá se i sláma, jakmile jsem za jízdy přepnul na drtič, tak sláma se začla drtit... a to šlo i nazpět.... za jízdy drtič vypnout a drtič přestal drtit a začla se opět dělat sláma.
u ls13 tomu už tak není: mad
s kombajnem sekám a dělá se i sláma, jakmile chci za jízdy přepnout na drtič, tak se to sice lze přepnout (to se zobrazí v menu), ale musim s kombajnem zastavit jinak se mi pořád dělá sláma i když mám drtič on, počkat až se sláma odsype a pak už to drtí... nazpět to za jízdy funguje... z drtiče off na drtič on

prosím vás, nevěděli byste, jak by tento script šel upravit a nebo něčím ještě doplnit, aby to fungovalo jako v ls11 ?? už jsem z toho docela bezradný, i když jsem to upravoval a stále nefunguje
děkuji všem za rady a odpovědi Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



pomoc se scriptem strawSpec.lua Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc se scriptem strawSpec.lua   pomoc se scriptem strawSpec.lua EmptyWed Jan 23, 2013 5:07 pm

Bud rád že to funguje aspon tak, protože 90% scriptů z ls11 nefunguje v ls13 a háže to jen chyby.
Návrat nahoru Goto down
Tomáš 18

Tomáš 18


Počet příspěvků : 2
Registrován : 27. 05. 12

pomoc se scriptem strawSpec.lua Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc se scriptem strawSpec.lua   pomoc se scriptem strawSpec.lua EmptyWed Jan 23, 2013 5:27 pm

copak chyby a errory se dají opravit ale mně jde spíš o tu funkčnost Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



pomoc se scriptem strawSpec.lua Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc se scriptem strawSpec.lua   pomoc se scriptem strawSpec.lua EmptyWed Jan 23, 2013 6:22 pm

Však právě ty chyby jsou na funkčnost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pomoc se scriptem strawSpec.lua Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc se scriptem strawSpec.lua   pomoc se scriptem strawSpec.lua Empty

Návrat nahoru Goto down
 
pomoc se scriptem strawSpec.lua
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc PLS
» pomoc mp
» POMOC o.O
» Pomoc
» POMOC

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: