ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 24

PříspěvekPředmět: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sat Feb 09, 2013 8:41 am

Zdarec lidi chtěl bych vám představit můj nový projekt kde budu hrát FS 13 na mapě Two rivers. Vše v HD kvalitě.
Zde je odkaz na video. [You must be registered and logged in to see this link.]

Zde je video samotné. [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
Mion
Master **
Master **

Počet příspěvků : 159

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sat Feb 09, 2013 10:21 am

Nevím jestli to je ta 724, ale myslím že časem se u ní musí měnit olej, máš na to ty palety v obchodě (možná jsi to ve videu říkal, nemám zatím dodívanéVery Happy), a s tím odpojováním té lišty z vleku.....mám ten samý problém, pokaždé se to podaří, ale než se k tomu samotnému odpojení lišty i vozíku dostanu......, nikdy nevím co zmáčknu:D a volba kultivátorutaky dobrá, Jokera mám a ještě nikdy mi za žádným traktorem nevynechal na úvrati, ani nevím jestli existuje v reálu, ale podle mě šířka 12 metrů realná je, takže dodává i dobrý pocit ze hry Smile
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sat Feb 09, 2013 8:51 pm

Jj ta 724 má nějaký mod na výměnu oleje všiml jsem si toho když jsem se v ní hrabal abych tam přidal mod na orbu aby mi jezdil v brázdě ( Bohužel neúspěšně ) Každopádně jsem vůbec nevěděl co s tím modem na olej mám dělat tak jsem teď zase o něco chytřejší děkuju moc.

Naposledy upravil CZTomidlo dne Mon Feb 11, 2013 6:42 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Necituj zbytečně předchozí příspěvek)
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sat Feb 09, 2013 8:54 pm

Zde je další epizoda .

Odkaz: [You must be registered and logged in to see this link.]

samotné video [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sun Feb 10, 2013 6:44 pm

Další díl tentokrát lisování balíků. [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Další díl + Upravená farma na mapě Two rivers.   Fri Feb 15, 2013 10:27 am

Zde je video kde jsem si trochu poupravil farmu na two rivers snad se bude líbit. [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
lexion
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 27

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sat Mar 23, 2013 8:41 pm

K tomu odpojovaniu listy z vleku vam dam radu. Musite 2 krat stlacit G aby ste mali aktivny vlek a vtedy len raz stlacit Q. mne to zakazdym funguje Smile Btw, moc pekne videa! Smile a tu mapu si prerobil vyborne velmi sa mi to paci! Smile neviem sa dockat na dalsiu cast. Vela stastia Smile
Návrat nahoru Goto down
Cabas
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 21

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Wed Apr 03, 2013 11:05 am

Stahni si manual ataching mod. Najdeš ho na ls-novinky.cz. Automatické odpojování funguje pořád stejně, ale když vystoupíš a půjdes k vozu/liště zmacknes q tak se ti to odpojí. Používám ho a je super.
Návrat nahoru Goto down
marcin

Počet příspěvků : 7

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sat Jun 08, 2013 10:56 pm

cus chtel sem se zeptat jakto že maš tak pekne rozlišene vydea ja je mam takova rozmazana včem delaš vydea a kde je stahnu dik za odpoved
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Sun Jun 09, 2013 10:53 am

MARCIN :

jde o to v jakým formátu to video pak vyrenderuješ. předpokládám že točíš frapsem pak to video musíš vyrenderovat ve formátu wmv a neměl by být problém použij na to třeba windows movie maker.
Návrat nahoru Goto down
j.kaspi
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Let's play se zetory.   Sun Jun 09, 2013 10:58 am

[You must be registered and logged in to see this link.] další série tentokrát se zetory.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série    Today at 7:56 pm

Návrat nahoru Goto down

Kaspi hraje Farming simulátor 2013 1.série
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» aktualizace 1.3
» Jak hrát FS 2013 bez CD a stremu online?
» Krávy + píce
» Farming Simulator 2015
» Rychlost růstu plodin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Fotky a videa ze hry (LS13)-
Přejdi na: