ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Summer Fields map

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Fifinek25
štamgast 1
štamgast 1
Fifinek25


Počet příspěvků : 19
Registrován : 28. 07. 12

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyMon Feb 11, 2013 5:38 pm

kdo má tuhle mapu? nevíte kám dát slámu abych mel hnuj? zatim jsem obejvil, že se dá vyložit u těch balíků, ale žádný hnuj :/
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyMon Feb 11, 2013 5:55 pm

Slámu šoupni do krmícího žlabu ke kravám, tam, kam dáváš trávu pro krávy na krmení
Návrat nahoru Goto down
Fifinek25
štamgast 1
štamgast 1
Fifinek25


Počet příspěvků : 19
Registrován : 28. 07. 12

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyMon Feb 11, 2013 6:03 pm

to mi prave nejde Sad píše, že sláma tam nepatří
Návrat nahoru Goto down
niel020
Ace *
Ace *
niel020


Počet příspěvků : 242
Registrován : 25. 12. 11

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyMon Feb 11, 2013 8:01 pm

aha, tak to je pak jiná, to ti asi bohužel víc neporadím, jelikož mapu neznám. Ještě mě napadá, jestli v té mapě třeba není chyba, i to se občas stane...
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyMon Feb 11, 2013 9:47 pm

Kdyby jsi si mapu otevřel v GE a heldal animals/cowsHusbandry/tipTriggers/openStable01StrawTrigger tak se tizobrazí trigger kde se vysypává sláma. Jinak je mapa plná chyb. Jenom při otevření v Ge je to zhruba 40-50 řádků. Je zázrak, že jde mapa spustit, což je s podivem ruské mapy byly daleko lepší než polské. Asi byli soudruzi z východu na školení v Polsku. Doporučení mapu odstranit s počítače, jsou tam také chyby ve verzích shaders mapa je neopravitelná. Sleep
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
tomi-h
Master
Master
tomi-h


Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 12

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyTue Feb 12, 2013 10:07 am

Je to škoda ta mapa se mi celkem líbí....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyTue Feb 12, 2013 6:38 pm

Hoši ta mapa je takovém bordelu až hrůza ale jsem ji schválně stahnul at vím co to je zač. Po několika hodinách oprav už mám log v GE i ve hře čistý. Jenže je tam ještě hodně toho doladit aby to bylo vše ok. Přidal jsem tam i BGA, nechápu že ti autoři, nebo spíše FUŠEŘI TU MAPU NECHALI V TAKOVÉM BORDELU.
Návrat nahoru Goto down
Afro07
Ace ***
Ace ***
Afro07


Počet příspěvků : 281
Registrován : 16. 08. 12

Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyWed Feb 13, 2013 9:55 am

Tonn, řekl bych, že to asi nebyl tým LSSA co ji převedl do LS13...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map EmptyWed Feb 13, 2013 11:25 am

No to já nevím ani se nebudu pídit potom kdo to vydal ale byl to určitě nějaký fušer.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Summer Fields map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Summer Fields map   Summer Fields map Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Summer Fields map
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Farming Simulator on console: Summer Trailer!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: