ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
reddy2
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 41

PříspěvekPředmět: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Thu Feb 14, 2013 7:43 pm

Čest práci zemědělci !
Mám pro vás pár volných pracovních míst které potřebujem v naší hře obsadit. Hrajeme svoji mapu kterou nikde neseženete, jenom u nás.
Takže k věci : potřebujeme tři traktorysty
dva kombajnéry
jednoho na pozici vedoucího bioplynové stanice a obsluhy čelního nakladače
jednoho na pozici krmiváře pro krávy a ovce
Věřím že se někdo najde a s chutí nám příjde pomoct. Snažíme se hrát podle reálu se starými stroji a jsme tu dobrý kolektiv. Hrajeme skoro denně po odpolednách a o výkendech až do noci.
Jsme na serveru DEUTSCHLAND a hra se jmenuje Tvrdá Realita. Dorozumíváme se přez email nebo ve hře chatem a nově také skypem. Kdo bude mít zájem
pište sem nebo na [You must be registered and logged in to see this link.] a já jakožto správce naší hry vám odešlu odkaz na mapu i módy které používáme. Prosíme pouze vážné zájemce předem děkujeme.
Mněli jsme odluku z důvodů rekonstrukce hry. Děkujeme za pochopení.

Naposledy upravil reddy2 dne Wed May 01, 2013 4:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
palicko4ever

Počet příspěvků : 4

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Thu Feb 14, 2013 7:51 pm

Mám záujem poslal som email
Návrat nahoru Goto down
reddy2
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 41

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Thu Feb 14, 2013 8:22 pm

Odeslal jsem ti to na email
Návrat nahoru Goto down
hamouzik
štamgast 6
štamgast 6

Počet příspěvků : 91

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sat Mar 02, 2013 9:16 am

Aho j já bych měl taky zájem. Napíšu e mail
Návrat nahoru Goto down
Pecan
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 17

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sat Mar 16, 2013 7:57 pm

Zdarek i ja sem poslal email jesi bych mohl hrat mate jeste misto chlapi ??
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 247

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sat Mar 16, 2013 8:54 pm

jj místo se u nás najde.
Návrat nahoru Goto down
Pecan
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 17

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sat Mar 16, 2013 9:00 pm

Tak jesi mne berete :poslete mi mody a mapu dik :-)na email: [You must be registered and logged in to see this link.] diky.
Návrat nahoru Goto down
Rick_cz

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Tue Jul 23, 2013 3:11 pm

čaute já bych měl taky zájem :)07.23.2013:star: pls 
Návrat nahoru Goto down
jaroslav35
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 57

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Tue Jul 23, 2013 3:25 pm

ahoj posli mi to na mail [You must be registered and logged in to see this link.] chcem bitkombajnista diky skype je jarda3218 posli mody

Naposledy upravil jaroslav35 dne Wed Jul 24, 2013 12:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Tue Jul 23, 2013 3:26 pm

Toto není diskuse, pokud si chcete zahrát tak pište SZ nebo skype/mail.

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
NIKO321

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Tue Sep 24, 2013 9:47 am

sw mam záujem poslal som email
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Tue Sep 24, 2013 10:26 am

Very Happy tak tomudle se říká tvrdá realita,.....

Lidičky, nedivte se, že vám pak ty spamy někdo promaže, dyť todle není možné

[You must be registered and logged in to see this image.] JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
LucasRudolf

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Thu Sep 26, 2013 1:43 pm

Ahoj mam zajem poslal jsem email Wink
Návrat nahoru Goto down
LucasRudolf

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Fri Sep 27, 2013 10:40 am

proc neodepisujete?
Návrat nahoru Goto down
sp33d

Počet příspěvků : 14

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Fri Sep 27, 2013 11:52 am

ja som tiež písal a neodpisujú, možno sú už plný
Návrat nahoru Goto down
aldows

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Wed Oct 16, 2013 5:12 pm

Čau mohl bych hrát? Smile
Návrat nahoru Goto down
David7211

Počet příspěvků : 8

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Wed Oct 16, 2013 5:48 pm

Rad bych zahrál [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
kope

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Thu Oct 17, 2013 7:44 pm

reddy2 napsal:
Čest práci zemědělci !
Mám pro vás pár volných pracovních míst které potřebujem v naší hře obsadit. Hrajeme svoji mapu kterou nikde neseženete, jenom u nás.
Takže k věci : potřebujeme tři traktorysty
                                       dva kombajnéry
                                       jednoho na pozici vedoucího bioplynové stanice a obsluhy čelního nakladače
                                       jednoho na pozici krmiváře pro krávy a ovce
Věřím že se někdo najde a s chutí nám příjde pomoct. Snažíme se hrát podle reálu se starými stroji a jsme tu dobrý kolektiv. Hrajeme skoro denně po odpolednách a o výkendech až do noci.
Jsme na serveru DEUTSCHLAND a hra se jmenuje Tvrdá Realita. Dorozumíváme se přez email nebo ve hře chatem a nově také skypem. Kdo bude mít zájem
pište sem nebo na [You must be registered and logged in to see this link.] a já jakožto správce naší hry vám odešlu odkaz na mapu i módy které používáme. Prosíme pouze vážné zájemce předem děkujeme.
Mněli jsme odluku z důvodů rekonstrukce hry. Děkujeme za pochopení.
Návrat nahoru Goto down
bebass

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Thu Jan 02, 2014 6:25 pm

chtěl bych svama hrat hoši jestli mě teda vezmete do své party email [You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 247

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Fri Jan 03, 2014 1:21 am

Tohle už není aktuální.
Tímto bych chtěl požádat admini o smazání tématu.
Návrat nahoru Goto down
bebass

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Fri Jan 03, 2014 11:30 am

aha fakt by se tam nenašlo místo prosím
Návrat nahoru Goto down
holecekkuba

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sun Sep 28, 2014 3:33 pm

prosím chci si taky zahrát skype Jakub Holeček obrazek Joker Díky
Návrat nahoru Goto down
holecekkuba

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sun Sep 28, 2014 3:39 pm

poslal jsem email Díky
Návrat nahoru Goto down
holecekkuba

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Sun Sep 28, 2014 3:39 pm

poslal jsem email Díky
Návrat nahoru Goto down
radasak144

Počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Tue Jun 30, 2015 6:48 pm

Ahoj vezmes mne prosim je mi 17 let a hraju realni hru a uz se tesim na hraní
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát   Today at 8:55 am

Návrat nahoru Goto down

Nabíráme lidi kteří si chtějí zahrát
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: