ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Radamaca

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Sun Feb 24, 2013 12:44 pm

ahoj, chtěl bych poprosit o radu, mám takovej problém se setím kukuřice , trávy a řepy. když tyto plodiny seju, tak strašně rychle mi ubývá osivo.. Nevím vůbec proč, u ječmene, řepky, pšenice to nedělá. má někdo nápad co s tím může být ? nějaký mod co jsem tam nahrál ? nevím vůbec proč to tak dělá
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Sun Feb 24, 2013 1:59 pm

Může to být nějakým modem, všechny dej někam bokem a uvidíš co to bude dělat. Musíš pak zkoušet přidávat po 1 další a zkoušet. Taky si pořád kontroluj log hry zda nevypisuje chyby. Pokud jo tak to oprav nebo vyhod.
Návrat nahoru Goto down
Radamaca

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Sun Feb 24, 2013 2:03 pm

Tak už jsem nato asi přišel, zřejmě to byl mod ertrag - výnos .. kdyby se to někomu taky stalo tak ať ví ..
Návrat nahoru Goto down
rendolfek

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Thu Jan 09, 2014 6:29 am

ahojky,ja tež mam takovej problem,mne se tam zase neukazuje kukuřice vše mužu sejt ale kukuřice se mi tam neobevuje čím to je ob nejaakou radu skoušel sem vše co a jak ale proste nic..dekuju za radu
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Thu Jan 09, 2014 8:24 am

co třeba použít sečku na kukuřici? (některé totiž určité plodiny jen ) - viz info v šopu

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
AldaXL

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Tue Apr 15, 2014 9:37 am

zdravím vás zemědělci, vše šlapalo až do doby, než jsem koupil lepsí kombajn, od té doby nic nezaseju, nevíte někdo, kde by mohla být chyba????
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Tue Apr 15, 2014 12:45 pm

Zkontroluj Log, popřípadě smaž kombajn.

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy   Today at 2:18 am

Návrat nahoru Goto down

Problémy se setím kukuřice, trávy a řepy
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sláma z kukuřice
» setí
» problém s grafikou
» brány a závory problém s otváraním
» Problém se zakoupením Manitou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: