ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Výkon traktorů

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
geraltzr

geraltzr


Počet příspěvků : 2
Registrován : 06. 10. 12

Výkon traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Výkon traktorů   Výkon traktorů EmptyThu Feb 28, 2013 8:18 am

Zdravím, chci se zeptat jestli má někdo vychytaný poměr výkonů u traktorů. Dám příklad: Zapřáhnu za JD 8360 podvalník s naloženým kombajnem a JD jede cca 15 Km/h, je prostě vidět že táhne něco těžkého. Potom místo JD 8360 zapřáhnu JD 7810 a ten to táhne jako kdyby jel sám. Tak by mě zajímalo, jestli má někdo někdo vychytaný co nejreálnější poměr výkonu mezi traktorem co má přes 350 koní a např. 180 koní. Vím že se to upravuje v xml souboru, ale pořád nevím jak to vychytat aby 180 koní bylo 180 koní a ne víc. Mám pár oblíbených modů traktorů, ale není to kvůli tomuhle ono. Přemýšlel už někdo nad tím? Aby prostě např. torque=8 bylo 200 koní, torque=10 240 koní atd.
To samé by mě zajímalo u rychlosti. Zkoušel jsem si udělat nějaký svůj poměr, ale skončilo to tak , že se mi potom většina traktorů ani nerozjela Smile
No a ještě u spotřeby nafty bych to chtěl taky upravit. Aby teda traktor žral např. 12l/h a ne jenom 3litry,i když ve skutečnosti by to bylo super:D
Má už tohle někdo vychytané?
předem dík
Návrat nahoru Goto down
drakove
štamgast 3
štamgast 3
drakove


Počet příspěvků : 43
Registrován : 24. 05. 12

Výkon traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výkon traktorů   Výkon traktorů EmptyTue May 07, 2013 9:50 am

to by mě taky zjímalo jek to vlastně s tím výkonem je v základní hře je traktor který má přes 600 koní a skoro neutáhne návěs o kapacitě 61000. stáhnul sem si mod traktoru DEUTZ_AGROTRON_X720_PLOUGHSPEC a ten stím návěsem jezdí jak kdyby ho za sebou neměl a to má jen 262 koní.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Výkon traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výkon traktorů   Výkon traktorů EmptyTue May 07, 2013 10:13 am

Hele vždy je to otom jak ten traktor nastavíš. Můžu tam napsat výkon 2000 koní a ten traktor sám nevyjede kopec nebo napíšu 20 koní a utáhne 50 velkých plných vleků. Nehled na čísla ale jak se ten traktor chová ve hře a hlavně jestli je bez chyb v logu.
Návrat nahoru Goto down
l.deutsch
štamgast 4
štamgast 4
l.deutsch


Počet příspěvků : 54
Registrován : 14. 07. 11

Výkon traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výkon traktorů   Výkon traktorů EmptySat May 11, 2013 2:49 pm

No tak asi takhle spotrebu si upravis v xml stroje,radek:<fuelUsage>0.02</fuelUsage>cislo si musis upravit uz jak potrebujes
S vykonem uz je to horsi musis si to sam odvodit metodou pokus omyl.Taky hodne zalezi jak je ten stroj tezky "density".a podobne......myslim ze nikde neni napsane ze treba torque="0.45" bude vzdy 100 koni napriklad.Timto chci rict ze u kazdeho stroje to bude jine.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Výkon traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výkon traktorů   Výkon traktorů EmptyTue May 21, 2013 1:26 pm

Presne Tak, zalazi na hmotnosti stroja a zalezi aj na hmotnosti kolies. Podla mna sa da urcit kolko koni je torque 1 ale nemusi to vzdy pomoct ak ma stroj 200 ton namiesto 20. Treba to proste odladit. Nie je to jednoduche a hlavne je to babracka.


tip pre ladenie:
maximalne hodnota torque je na 2ch miestach:
Jedno je v riadku z tagom <motor myslim, ze sa to vola maxTorques su tam 4 honoty(v origo strojoch tam su -1, -1, -1, -1 a tak to zvecsa funguje dobre. niektorych modoch toto uplne chyba. Pokial je tam daco ine ma to prednost pred tagom torque)

Druhe miesto je tag <torque

Predanie a kupenie stroja nacita nove zmeny ulozene do XML.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výkon traktorů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výkon traktorů   Výkon traktorů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Výkon traktorů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Výkon pc je dobrý ale hrá si robí čo chce
» Změna výkon síly motoru
» Změna kol u traktoru
» Courseplay -- vše sem --
» poskakování traktoru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Traktory-
Přejdi na: