ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Radonice map by Equira

Goto down 
+10
Zohan
magor13
wckr
Peter Kováč
jcamara
vovour
venda
Čmelák 12
marwe007-cz
Equira
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySun Mar 31, 2013 7:42 pm

Koukám, že to tu s příchodem nové verze utichlo a obrázky skoro žádné. Mě LS13 se svoji kýčovitou grafikou nenadchla, jezdím si dál v jedenáctce a k tomu účelu vznikla mapa Radonice (název čistě náhodný). Je to překopaná mapa Südthüringen V2 (tedy vlastně základní mapa), všechny objekty šly pryč a terén byl upraven do podoby mírně zvlněné středočeské krajiny třeba někde kousek za Prahou. Na tento základ přišla komplet nová vegetace a budovy, vše maximálně reálné a bez křiklavých barev, protože v reálné krajině všechny barvy s narůstající vzdáleností rychle šednou a postupně zmizí v oparu na obzoru.
Mapa má funkce základní mapy a je zaměřena na zemědělství, takže v ní nenajdete ani nesmyslnou přepravu odněkud nikam, ani žádný výrobní mod, ani jiné aktivity nesouvisející se zemědělstvím. Navíc je komcipovaná jako mapa tzv sklízecí, značná část plodin je plně vzrostlá a čeká jen na kombajnéra co se chce odreagovat jízdou na harvestoru :-) Pochopitelně je zde i část neobdělaná a zaplevelená pokud by se zachtělo jít do toho od začátku.

Mapa podporuje základní plodiny + hnuj2 + prášek (fertilizer) + krmení do kravínů a zavážení vody. Dvě místa výkupu plodin, dvě místa ukládky hnoje, dvě místa ukládky balíků, sena a slámy, + multisilo v areálu JZD. Dobrý prodejce dodává stroje až na dvůr JZD, aby byly okamžitě k použití, stačí zajít na vrátnici a "zavolat/nakoupit". V mapě je větší množství polních cest, vyjetých kolejí a mokřin kde lze snadno zapadnout.
3D velikost mapy 19 813 kB (základní mapa 39 147 kB)
Celková velikost 201 682 kB
Mapa má čistý log a zabírá plný čtverec stejně jako mapa základní.

Stroje na screenech jsou modely běžně dostupné na netu, ale značně překopané pro domácí použití. V zobrazené podobě je nelze nikde stáhnout. Nejsem autorem těchto modelů, jsem jen "tuningář" co si doma pohrál pro radost. Modely mají čistý log

Mapa není stále plně dokončena (status 80%) a nebyla dosud nikde vydána, vzhledem k tomu, že dnes už frčí LS13 si ani nejsem jist, zda by to mělo smysl. Mě ale na mé odreagování prací na poli úplně stačí i bez efektů nové verze, snad jen to otáčení textury pole za nářadím bych bral, jinak nic :-)

Radonice map by Equira 44596679


Radonice map by Equira 51304580


Radonice map by Equira 49497503


Radonice map by Equira 35385512


Radonice map by Equira 15909019


Radonice map by Equira 66113384


Radonice map by Equira 49248499


Radonice map by Equira 55859686


Radonice map by Equira 010hh


Radonice map by Equira 011knf


Radonice map by Equira 013q


Radonice map by Equira 014ob


Radonice map by Equira 015xc


Radonice map by Equira 016ko


Radonice map by Equira 017fh


Radonice map by Equira 019s


Radonice map by Equira 020d

Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 01, 2013 6:00 am

Dobrá práce. Jestli pak až to doděláš poskytneš link na stažení tak budu rád. Jsem z Brandýsa n/L tak by bylo fajn mít ve hře mapu kousek od domova.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 01, 2013 9:06 am

Díky. No pokud bude o mapu zájem i přesto, že je to jen základ, tak myslím není problém vydat :-)
Návrat nahoru Goto down
Čmelák 12
Moderátor
Moderátor
Čmelák 12


Počet příspěvků : 282
Registrován : 01. 08. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 01, 2013 9:24 am

Vypadá to HODNĚ dobře není k tomu ani co dodat,já bych o ní měl zájem určitě.Pokud se o ní podělíš,budu jedině rád.Taková práce se musí ocenit
Návrat nahoru Goto down
http://www.cmelakov.cz
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 01, 2013 11:46 am

také bych se na ní rád v budoucnu někdy podíval. Takže zájemce máš Smile
Návrat nahoru Goto down
vovour

vovour


Počet příspěvků : 12
Registrován : 18. 01. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 01, 2013 1:23 pm

Tak ta mapa vypadá hodně pěkně a jestli je bez chyb v logu jak píšeš, tak klobouk dolů. Osobně se mi také nelíbí pohádkově zbarvený fs 2013 a dál hraji jedenáctku. Bojím se že můj notebook by tuhle mapu neutáhl, nicméně rád bych to někdy v budoucnu zkusil. Wink
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 01, 2013 2:41 pm

Díky, jo je bez chyb. Já také nemám extra silné PC spíš průměr na dnešní dobu a tak mi nezbyde než chyby důsledně odstraňovat a to i u modů. Jinak mi to škube a to se potom nedá jezdit a ani mě to nebaví. Log má po načtení všech modů (mám jich jen asi 25, ale důsledně vytuněných) a mapy kolem 14 kB. Bohužel na netu je hodně objektů co hází chyby a někteří to moc neřeší. Při stavbě mapy jsem to řešil tak, že vždy po přidání tří nových objektů jsem dělal herní test, pokud hodil chyby, bylo jasné, že je to jeden ze tří naposledy přidaných objektů a muselo se buď opravovat, nebo vyhodit a najít jiný.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 06, 2013 7:16 pm

Tak ještě pár obrázků z Radonic...
U stohu...
Radonice map by Equira 021wj



Radonice obec středisková...
Radonice map by Equira 022iw



Voda pro kravky...
Radonice map by Equira 024t



Čortův hrad, tam strašá...
Radonice map by Equira 023s



U kombajnů se stal malér, přejeli Drápalíka ! Tak to musím vzít zkratkou přes brod !
Radonice map by Equira 026qk


Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 06, 2013 7:24 pm

Klobouk dolů, tohle je úplná bomba.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 08, 2013 3:10 pm

Díky, vidím že zájem je. Až bude v použitelném stavu, tak sem dám link :-)
Je tam ale ještě dost ladění, aby to byla kvalita a některá místa se mi ještě moc nelíbí. Momentálně šachování s textůrou a její viditelností na posečené louce. Vypadá to jako seno ?

Radonice map by Equira 18988813



Radonice map by Equira 95515657



Radonice map by Equira 43056669

Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 08, 2013 4:15 pm

Tohle vypadá že je tam to seno hodně dlouho. Ale jinak to vypadá parádně.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 08, 2013 5:10 pm

Světlejší ? Ono to na těch obrázcích vypadá trošku tmavší než ve skutečnosti je a navíc jak to jsou ty částečně průhledné kopky, tak je i rozdíl mězi vnějším pohledem z vozidla (nemyslím z kabiny) a vnějším pohledem po vystoupení, když je možnost na to koukat kolmo :-)
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 08, 2013 5:19 pm

Tak jestli je to světlejší než to vypadá na obrázku tak bych to tak nechal jak to je.
Návrat nahoru Goto down
jcamara

jcamara


Počet příspěvků : 3
Registrován : 04. 09. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyTue Apr 09, 2013 11:35 am

nazdar chcem sa ta opitat ci mas tu mapu do 2011 uz hotovu a ci das link na stiahnutie
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyTue Apr 09, 2013 1:18 pm

Ne není hotová, ještě je tam třaba pár věcí doladit + asi budu muset udělat nějaký fotonávod kde co je a tak. Já to pochopitelně vím, ale nijak označeno (krom čar od kol na zemi) to v mapě není, protože jsem původně s vydáním ani nepočítal. Až to bude OK, tak dám link :-)
Návrat nahoru Goto down
jcamara

jcamara


Počet příspěvků : 3
Registrován : 04. 09. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyTue Apr 09, 2013 4:30 pm

ok
Návrat nahoru Goto down
Peter Kováč
Master *
Master *
Peter Kováč


Počet příspěvků : 144
Registrován : 06. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyTue Apr 09, 2013 5:35 pm

Ahoj..neboj o mapu bude záujem..dosť ľudí ešte hrá 2011..vyzerá super..len tak daléj..
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySun Apr 14, 2013 8:36 pm

Ahoj chlape tak jak pokračuješ s mapou? Už se těšim jak malej kluk na vánoce.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptyMon Apr 15, 2013 3:16 pm

Jo pokračuju, sice mi jarní počasí velí dělat jiné věci a práce, ale pokud vše půjde dobře a nezjistím nějakou hrubou nelogičnost, tak by snad do konce týdne mohla být. Momentálně dolaďování textur půdy.
Radonice map by Equira 61464528


Radonice map by Equira 78838433

Na pozici kultivace nakonec skončila upravená a tmavší LS klasika, protože nellépe splňuje představu mírně jílovité půdy tady v okolí. Oranice je ze Summer Fields, lepší asi v LS nemáme a zasetá / strniště je drobná hrudkovitá půdní textůra z netu s jemnými řádkami. Ta osetá textůra je kompromis mezi úplně světlou krémovou (základní mapa) a hnědou. Hnědá je fajn pokud je pole jen zaseté, nebo s plodinou, ale po sklizni hnědé strniště vypadá šíleně a naprosto nereálně (chybí nažloutlý prach a zbytky obilí). Takže pokus o něco co by splňovalo obojí, po zasetí je to trošku světlejší než by v reálu mělo být, ale dá se to. Pohnojením / postřikem to mírně ztmavne a na strništi je to tak akorát. Prostě je to o tom, jestli mít reálnou půdu po zasetí, nebo po sklizni, jedno z toho bude vždy mírně mimo, protože hra má pro oba případy jen jednu textůru. Já jako virtuální kombajnér dávám přednost reálnému strništi a na zaseté holt malinko přimhouřím oko :-)

Předběžné výkonové info:
Momentálně to jede na Intel(R) Core(TM)2 CPU, 4,00GB RAM, AMD Radeon HD 7850 2GB
bez viditelných problémů
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 20, 2013 12:11 pm

Tato mapa RADONICE map pro LS11 simulátor je nyní ke stažení zde:
http://ulozto.cz/x6sUxaeW/radonice-zip

K mapě budete potřebovat tyto scripty / mody:

superSiloTrigger
MapWeightstationMod
manurev2
MapFruitTrigger
MapDoorTrigger

S ohledem na vzhled krajiny to nejspíš nebude použitelné pro ntb grafárny, ale jinak by to neměl být pro PC slušných parametrů problém.
Místa vykládky a nakládky nejsou na mapě stejně jako v reálu nijak označena, v případě pochybností použijte níže uvedený obrázkový návod, který vám usnadní orientaci v mapě. Mapa má čistý herní log a neobsahuje chyby, tedy alespoň ne ty o kterých bych věděl. Pochopitelně i přesto, že to bylo kontrolováno se může stát, že se nějaký problém vloudil. Pokud sem napíšete postřehy ze hry, případně zjištěné problémy, budu jen rád. Příjemné hraní přeje J.Š - Equira :-)

Radonice map by Equira Nvod1


Radonice map by Equira Nvod2


Radonice map by Equira Nvod3


Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 20, 2013 12:29 pm

Zdar hochu, hele chci se zeptat jestli jsou ty mody (scripty) přibalený někde u mapy nebo si je musim stáhnout zvlášť?
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 20, 2013 1:22 pm

marwe007-cz: Přibalené nejsou, pokládám je za základní mody které každý má. Není ale problém je zapakovat a nahrát :-)

Scripty / mody pro mapu radonice zde : http://ulozto.cz/xatg8ZjS/scripts-for-radonice-zip
Přibalil jsem tam i některé další praktické mody které používám.


Naposledy upravil Equira dne Sat Apr 20, 2013 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 20, 2013 1:33 pm

Kdyby jsi mohl tak bych byl rád kdyby jsi to hodil na net. Jinak mapa je suprová, už na ní zemědělčim a nemůžu se vynadívat. cool
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 20, 2013 2:18 pm

Jinak pokud by někoho zajímalo co je to tam za zvuky, tak ve vesnici směs hlasů ptáků a ruch strojů (ze základní mapy), na hradě vítr (ze základní mapy), v areálech JZD, ZZN a dalších je slyšet hlas létajícich Rorýsů obecných a na polích (asi 60-70 % plochy) je to hlas Skřivana polního. Ty ptačí hlasy jsou podle mě pro naši krajinu typické a při hraní dělají hrozně moc, hlavně po vystoupení ze stroje a zhasnutí motoru (je to ale trochu slyšet i za jízdy). Všiml jsem si, že hodně map zvuky zcela ignoruje (asi kvůli zátěži), ale nepozoroval jsem podstatný vliv na zátěž bez zvuků. Pokud to není přeplácané jako základní mapa, ale dá se tam 4-5 vybraných v přírodě běžných zvuků, tak je to podle mě ideální :-)
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat Apr 20, 2013 3:07 pm

jj ty zvuky jsou tak lepší alespon to přidává realnější prostředí.
Návrat nahoru Goto down
wckr
štamgast 3
štamgast 3
wckr


Počet příspěvků : 35
Registrován : 23. 10. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat May 18, 2013 9:04 am

Ta mapa je uplně dokonalá, až na jednu drobnost. Kukuřice není v řádkách. Ale myslím že to nikomu vadit nebude. A ta krajina je skutečně bomba. A není náročná, jako třeba Riverside.



Rád bych ji hrál MP, kdyby jěště nekdo tak napište
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat May 18, 2013 9:10 am

wckr: večer zhruba po 22:00 mám čas, tak to můžeme zkusit. Mapa funguje dobře, náročná opravdu není.
Návrat nahoru Goto down
wckr
štamgast 3
štamgast 3
wckr


Počet příspěvků : 35
Registrován : 23. 10. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat May 18, 2013 9:12 am

Když se ozve víc lidí tak se můžem domluvit na strojích atd.
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat May 18, 2013 10:17 am

wckr: udělej kdyžtak nějaký pack s kterým budeš chtít hrát a odkaz mi pošli do soukromých zpráv nebo ho dej sem a nebo můžem hrát se základními stroji. Čas mám téměř vždycky takto večer po 22:00.
Návrat nahoru Goto down
Equira
štamgast 4
štamgast 4
Equira


Počet příspěvků : 58
Registrován : 25. 12. 11

Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira EmptySat May 18, 2013 5:42 pm

Tak to je dobře že se líbí a že to snažení mělo nějaký smysl :-) Kuřice opravdu není v řádcích a dokonce schválně, protože se mi to tak nějak více líbí i když vím, že by řádky být měly. Komu by to vadilo, tak stačí v souboru mapy u kukuřice změnit hodnotu numBlocksPerUnit. Na jaký údaj přesně z hlavy neřeknu, muselo by se probnout, ale je to tím dané. Buď je v řádcích, nebo rozházeně, podle toho kolik jí je v daném prostoru. Ono tam bude asi více drobných chyb, jako vždy když se něco dlouho dělá a už člověk otupí :-)

Momentálně už mám rozpracovyný další kousek a tentokrát je to naopak minimapa. Velké mapy jako tahle se dobře hrají ve více lidech, ale v SP už to tolik nemotivuje, všude je daleko, všechno dlouho trvá. Takže vzniká protipól Radonice little, mapa velikosti zhruba 1/4 základního panelu stavěná na terénu jedné původně snad polské mapky. Použil jsem v podstatě stejné objekty jako ve velké mapě, ale je jich méně + přibyly některé další. Textury a vegetace zůstaly stejné, vše pouze bezchybné objekty. Původní mapa byla tak trošku postrach, prostě záplava chyb, takže metoda vše ven a zůstal jen holý terén (který bylo na několika místech stejně nutno měnit) silnice a kravín. Ten sice také neměl zrovna málo chyb, ale líbil se mi a tak jsem si dal práci s jeho opravou.
Záměrem bylo vytvořit funkčně něco podobného jako základní mapa. Takže je tu malá rodinná farma vrácená v restituci od JZD a vybavená vším potřebným k hospodaření, je tu také místní ZZN kde je prodej strojů a výkup lodin, je tu benzinová čerpací stanice a u rybníka čerpání vody pro kravky, menší kravín umožňuje krmení do žlabů, mapa podporuje základní plodiny, brambory, manure2, prášek a čerpání vody...možná bude ještě řepa, ale to už by asi bylo na malý prostor moc. Krajina je nízkozátěžová stejně jako u první mapy. Několik políček v okolí farmy je osetých, tak jak to nechalo a předalo JZD, stačí začít hospodařit a postupně expandovat na další neobdělané pozemky, prostě úplný protiklad předchozí mapy a návrat ke scénáři základu LS Pro hraní solo hráče myslím optimální stav :-)

Radonice map by Equira 35174837


Radonice map by Equira 98710761


Radonice map by Equira 044c


Radonice map by Equira 49698979


Radonice map by Equira 48243131



Zkušení hráči možná už podle terénu na obrázcích i tuší jaká byla původní mapa, ona je to docela taková provařenka. Na netu od té původný verze plné chyb existuje snad 10 různých úprav a překopávek. Centrální silnice vedoucí středem mapy, vesnička o několika popisných číslech, statek...je to známé, ale fungující schéma :-)

Status mapy je momentálně tak 60-70%
3D velikost mapy 11 530 kB
Celková velikost 140 012kB
Hodnoty se budou ještě mírně měnit, protože stále stavba, ale snad už ne moc. Většina zásadních velkých objektů je už na místě.

S případným vydáním mapy zatím jasno nemám, autor původního díla dle popisků k mapě editaci moc nefandí a ani na něj nemám kontakt. Na druhou stranu je to ještě editace, když z původního díla krom jedné opravené budovy a holého terénu nezbylo nic ? Není ona to už spíš nová mapa ? Question
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Radonice map by Equira Empty
PříspěvekPředmět: Re: Radonice map by Equira   Radonice map by Equira Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Radonice map by Equira
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: