ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Vynos bez hnojenia a s hnojenim

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

Počet příspěvků : 629

PříspěvekPředmět: Vynos bez hnojenia a s hnojenim   Tue Apr 09, 2013 7:22 pm

Stretol som sa s viacnasobnymi otazkami ci ovplyvnuje priprava pody vynosy a nikde som nenasiel kompletnu odpoved.Kedze najviac ma presvedci realita,previedol som par pokusov.Skusil som zasiat na zorane pole aj priamo do strniska prontom 9 DC,hnojil som pred siatim aj po zasiati,aj hnojenie v neskorsich fazach rastu.Skusal som mocku aj prasok.Sial som psenicu a to vsetko na zakladnej mape,na tom istom poli.Takisto som potom zozbieral koli porovnaniu slamu.
Teoretici ktori ovladaju nastavenia mapy uz vedia vysledky,my,ktori to neovladame to urobime takto.
Takze vysledkom je to,ze ziadne upravy pody pred siatim nezvysili vynos.Nieje ziadny rozdiel medzi mockou a praskom,je jedno ci hnojite pocas siatia alebo v hociktorej faze rastu.Pri nepohnojenom poli je o polovicu nizsi vynos v kombajne,mnozstvo slamy bolo rovnake ako pri pohnojenom.
Ak to niekomu pomohlo som rad.Ak chce niekto kritizovat,nech si to necha pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Vynos bez hnojenia a s hnojenim   Tue Apr 09, 2013 8:03 pm

To co jsi ted zkoušel tak my něktěří jsme to udělali hned v prvních hodinách hraní nové hry. Spíše než pro sebe jsi to asi dělal pro několik jedinců co o hře ví málo ne.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: Vynos bez hnojenia a s hnojenim   Wed Apr 10, 2013 6:28 am

ano,su ludia,ktori sa na to pytaju,nevedia ani z reality ze kedy sa hnoji hnojom....Ja pracujem vzdy tak,ako v reali,ziadne money mody...teraz som robil schvalne veci ktore nerobim-hnojenie mockou v poslednej faze rastu.Inak uz od LS09 mam v hlave myslienku,preco niekto neurobi rozdiel vo vynose(aspon v cene)za obilie produkovane bez chemie-bio....
Návrat nahoru Goto down
honza654
Master ***
Master ***

Počet příspěvků : 181

PříspěvekPředmět: Re: Vynos bez hnojenia a s hnojenim   Thu Apr 11, 2013 4:40 pm

Tak na to jsem se chtěl zeptat abych nemusel dělat pokusy. Škoda že to neudělali líp rozdílné výnosy podle spracování půdy hnojení a postřiku.
Díky peha.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester

PříspěvekPředmět: Re: Vynos bez hnojenia a s hnojenim   Thu Apr 11, 2013 7:07 pm

Nie je zac.ja som o vynosoch vedel aj predtym,zaujimalo ma hlavne,ci je rovnake mnozstvo slamy.Zda sa ze sudruhom rastie rovnako velke steblo,len klasy su menej plodne:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vynos bez hnojenia a s hnojenim   Today at 2:23 am

Návrat nahoru Goto down

Vynos bez hnojenia a s hnojenim
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» výnos plodin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-