ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Sekačka Profihopper

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Afro07
Ace ***
Ace ***

Počet příspěvků : 281

PříspěvekPředmět: Sekačka Profihopper   Sun May 26, 2013 9:38 am

Zkoušel jsem jezdit s tímto prdítkem a není to špatné, zvláště upravené verze s širším záběrem.

Ale mrzí mě jedna věc, že nemohu vykládat trávu přímo na valník, přitom při vysypávání se koš zvedá do patřičné výšky, pro vlek s nízkou sajtnou.

Bohužel se nevyznám v trigger bodech, tak bych chtěl poprosit o radu, jak by šla tato sekačka upravit aby uměla vykládat přímo do návěsu.
Návrat nahoru Goto down
s.m.a.a.r.t

Počet příspěvků : 7

PříspěvekPředmět: Re: Sekačka Profihopper   Tue Dec 10, 2013 12:00 pm

Také by mě zajímalo zda je možné vykládat ze sekačky Profihopper do valníku nebo návěsu nebo jak to udělat, aby to bylo možné. Ví někdo jak na to, díky ;-)
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Sekačka Profihopper   Tue Dec 10, 2013 3:17 pm

TEORETICKY by de vleku možná dal vložit trigger, ale o tom se musíš pobavit s někým z moderů. Tonda nebo Jindar by to měli vědět.

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Sekačka Profihopper   Wed Dec 11, 2013 8:55 am

už jsem odpovídal pšes SZ , jinak Tonda není moderátor a zadruhé je do 9.1.2014 jaksi indisponován , neb byl víc než hubatý, tak dostal dovolenku s letenkou na BANánové ostrovy Very Happy

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Sekačka Profihopper   Wed Dec 11, 2013 4:01 pm

Myslel jsem moderů jakože tvoří mody, ne jako moderátor -_- A doufám že jsi mu přibalil i All inclusive

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Sekačka Profihopper   Thu Dec 12, 2013 8:17 am

Sorry Bjatskulare, sem zase nepochopil Very Happy ,....... nějak jak člověk čte desítky těch příspěvků tady, tak mnohdy přestává chápat dost brzy Very Happy Very Happy Very Happy ,.... jinak AllInclusive ne, ale přemýšlel jsem, že mu dám jen jednosměrnou Very Happy

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Sekačka Profihopper   Today at 8:11 pm

Návrat nahoru Goto down

Sekačka Profihopper
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: