ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém s multiplayer

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Honiik

Honiik


Počet příspěvků : 1
Registrován : 23. 06. 13

Problém s multiplayer Empty
PříspěvekPředmět: Problém s multiplayer   Problém s multiplayer EmptySun Jun 23, 2013 11:15 pm

Zdravím.
Mám problém, když hraji (Farming Simulator 2013) se známýma doma po Lanu tak hra funguje výborně ale když se ke mně chtějí připojit z jiné sítě tak jim to ukazuje "Nelze navázat hru s více hráči" a naopak. Zkoušel jsem se připojit i k někomu jinému a tam to občas dělá taky. Zkoušeli jsme odendat mody, vypnout antivirus a dokonce jsem nainstaloval i nějaký program na ip-adresu (už nevím na co přesně byl). A přitom máme všichni rychlé připojení, tak tím to asi nebude. Teď mě jenom napadá jestli to nemůže být tím že mám síť taženou přes dva routry.
Nemá s tím někdo zkušenost? Neví někdo co s tím?
Budu vděčný za jakoukoli radu.
Návrat nahoru Goto down
ondrej.zrust

ondrej.zrust


Počet příspěvků : 13
Registrován : 24. 07. 12

Problém s multiplayer Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s multiplayer   Problém s multiplayer EmptyWed Aug 21, 2013 10:10 pm

Hra ti nepůjde. Zkus hrát přes staré dobré hamachi Wink
Návrat nahoru Goto down
 
Problém s multiplayer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» multiplayer problém
» instalace + multiplayer problem
» Multiplayer
» Multiplayer
» Multiplayer LAN

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: