ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 tvorba nové mapy

Goto down 
AutorZpráva
vasa123

vasa123


Počet příspěvků : 10
Registrován : 31. 07. 11

tvorba nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: tvorba nové mapy   tvorba nové mapy EmptyMon Jun 24, 2013 5:22 pm

ahojky,
prosím Vás poradí mi někdo, mám takový problém, začal jsem si pro sebe dělat zcela novou mapu a použil jsem start mapu, zakreslím plodiny, trávu v GE je vše v pořádku, ale když dám mapu do hry tyto plodiny ani tráva co jsem nakreslil neni ve hře vidět, poraďte mi prodím v čem může být problém????
Předem děkuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



tvorba nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: tvorba nové mapy   tvorba nové mapy EmptyMon Jun 24, 2013 7:17 pm

Tak za1. Když mapu edituješ máš dán bokem původní zip mapy? Pokud ne, GE ti to neuloží a načte data ze zipu.
Za2. Když dáváš mapu do hry, které všechny  soubory překopíruješ do zipu. Nebo popiš jak to přesně děláš.
Návrat nahoru Goto down
vasa123

vasa123


Počet příspěvků : 10
Registrován : 31. 07. 11

tvorba nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: tvorba nové mapy   tvorba nové mapy EmptyTue Jun 25, 2013 10:41 am

mapu zip mám úplně pryč, no a do zipu to dávám tak,že v té složce označím všechny soubory a dám do archivu zip pak zip složku vyjmu a dám do mods
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



tvorba nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: tvorba nové mapy   tvorba nové mapy EmptyTue Jun 25, 2013 10:51 am

No to děláš dobře a další věc. Když to zkoušíš MUSÍŠ TO VŽDY ZKOUŠET NA NOVÉM SAVE!!. Toto asi neděláš že.
Návrat nahoru Goto down
vasa123

vasa123


Počet příspěvků : 10
Registrován : 31. 07. 11

tvorba nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: tvorba nové mapy   tvorba nové mapy EmptyTue Jun 25, 2013 3:58 pm

to vím a dělám
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





tvorba nové mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: tvorba nové mapy   tvorba nové mapy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
tvorba nové mapy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Tvorba vlastní mapy
» prodeje nové mapy
» Ako pridať nové plodiny do mapy?
» stroje
» tvorba budovy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: