ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nová mapa Oberthalbach

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
MartinT

MartinT


Počet příspěvků : 9
Registrován : 05. 08. 12

Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptySat Jul 06, 2013 7:52 pm

Zdravím všechny,mám problém se silama na obilí ve výše zmiňované mapě.Když najedu s jakýmkoli vlekem (v mém případě to byl Pronar T653,krone emslad od začátku a "zatáčecí" vlek Kröegr) k silům sklopí se jakýsi "nástavec" a je tam vidět okínko s táhlem (jako u návěsu na zadním čele) ale dál se nic neděje ani s táhlem po vystoupení s traktoru (žádně tlačítko pro aktivaci nasýpání).Jednalo se o sila na žito a ječmen,sila byla plna(obě okolo 20ti tun).Kdyby někdo věděl co s tím budu moc vděčný.Jinak mapa je velice zdařilá.
Návrat nahoru Goto down
ales10
štamgast 4
štamgast 4
ales10


Počet příspěvků : 59
Registrován : 14. 07. 11

Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptySun Jul 07, 2013 4:25 pm

Ahoj, nacouval jsem tou vlečkou co je v modech k této mapě přímo ke zdi, pod ten nástavec a do míst,kde je na zdi ta plodina...potom se automaticky sklopil ten nástavec a z něho se začala sypat plodina. Ta páka tam je myslím jen jako dekorace bez funkce.
Návrat nahoru Goto down
MartinT

MartinT


Počet příspěvků : 9
Registrován : 05. 08. 12

Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptyMon Jul 08, 2013 6:28 am

ales10:Děkuju už mi to funguje před tím jsem tam furt najížděl po předu
Návrat nahoru Goto down
MartinT

MartinT


Počet příspěvků : 9
Registrován : 05. 08. 12

Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptyMon Jul 08, 2013 2:01 pm

Neporadil by někdo nějakej menší vlek(ve velikosti devítituny) nebo návěs(ve velikosti opaváku) aby s nim šlo žito,slunečnice a prášek ve výše zmiňované mápě.Se základními vozy mi to nejde a když jsem skoušel upravit vlek(WTC Big 10) na multiplane podle návodu na LS novinkách tak stejně šli jenom plodiny jako předtím u tohoto návěsu(zákl plodiny+prášek) a když jsem skoušel vlek Fuhrmann se kterým by mělo jít i žito tak stejně po najetí k silu se nic nesypalo.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptyMon Jul 08, 2013 2:11 pm

stiahni si mapu ZD Brodek od Tondu CZ a tam je aj DLC-ma tam upravene vleky aj kombajny ktore beru aj ovos,zito,hnoj...
Návrat nahoru Goto down
MartinT

MartinT


Počet příspěvků : 9
Registrován : 05. 08. 12

Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptyTue Jul 09, 2013 9:28 am

Ááá.Bohužel vyvrbyl se další problém v mapě-nejdou kupovat pole,věděl by někdo co s tím popřípadě dokázal by to někdo opravit,za každou radu budu velice vděčný.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach EmptyTue Jul 09, 2013 2:32 pm

Ale funguje to tam , jen to neumíš používat. Podívej na to video, je to tam vidět co musíš udělat aby to fungovalo.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Sc1lrb0QpJM#at=325
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová mapa Oberthalbach Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová mapa Oberthalbach   Nová mapa Oberthalbach Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nová mapa Oberthalbach
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nova mapa
» ZD Nová Ves
» Farmaříme s Lucky-Lukem
» Mapa v jpg
» Mapa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: