ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
papapa

Počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet   Mon Jul 08, 2013 4:35 pm

V této mapě mi nejde ničím nabrat hnůj.zkoušel jsem vše a nic,tak se ptám,kde je chyba?
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***

Počet příspěvků : 186

PříspěvekPředmět: Re: MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet   Wed Jul 10, 2013 8:40 pm

No nevím jak v této mapě,ale stáhl jsem si dvě mapy které se mi líbily,a taky mi to na nich nešlo.
V logu to psalo,že byl smazán trigger na nabrání.Asi budeš mít to samé.Nevím jestli to nezavinil nějaký mód,protože u jedné mapy psali,že ji hrají pár měsíců.Stáhl jsem si jinou a tam to jde.
Návrat nahoru Goto down
papapa

PříspěvekPředmět: Re: MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet   Thu Jul 11, 2013 3:15 pm

A teď zjišťuji,že mi to nejde ani v hlavní mapě.Přeinstaloval jsem to a vymazal všechny mody.Zůstala jen čistá hra.Nejde mi ani přikrýt siláž po slisování na 100%.
LOG mi nevyhazuje žádnou jinou chybu krom toho , že mi tam chybí vozidla z uložené pozice,ale to by nemělo mít vliv.
A hnůj tam mám v mig madeingermany 25 000 l a v hlavní 2000 l.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***

Počet příspěvků : 186

PříspěvekPředmět: Re: MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet   Thu Jul 11, 2013 6:46 pm

Tak to je nějaký mód.Jak Ti zmizí stroje,je to špatným módem.S tím jsem se setkal mockrát.Musíš najít ten špatný mód.Pokud jsi tam dal jeden tak ho máš hned,ale pokud jsi tam dal více módů co jsi naposled stáhl,tak se to hledá blbě.
Návrat nahoru Goto down
papapa

PříspěvekPředmět: Re: MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet   Sun Jul 14, 2013 6:28 am

Problém vyřešen.Vše jsem kompletně odinstaloval,vymazal a nainstaloval znova + patch 1.4.Už jede vše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet   Today at 12:09 pm

Návrat nahoru Goto down

MIG_MadeInGermany_Region_Celle_byBullgore_v0.8_Bet
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: