ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Czechman

Počet příspěvků : 4

PříspěvekPředmět: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Wed Jul 24, 2013 11:50 am

Mohl by mi prosím někdo pomoct ? Dnes ráno to ještě šlo a teď najednou tohle .... . Prohledal jsem celý internet ale nic sem nenašel Neutral
Návrat nahoru Goto down
SuperRAPIT
štamgast 5
štamgast 5

Počet příspěvků : 65

PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Wed Jul 24, 2013 12:33 pm

Přemýšlel jsem, že jsi neposlal poplatek za net, ale to by jsi nenapsal ani tohle. Very Happy

Jinak nestahoval jsi nějaký (nebo jsi s ním "nehrál") antivir, nebo jsi "nehrál" s Firewallem? Nikdy jsem nehrál MP, ale nezkoušel jsi LAN? jestli tam nějaký je.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Wed Jul 24, 2013 5:29 pm

LAN tam není žádný. Jednoduše máš slabej net. Skus si sednout blíž k routru pokud máš noťas. Přes program Tunngle nebo Hamachi. Nebo ten Antivir no. Mě to taky dělalo ale jeden z těch programů pomoh Smile

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
Czechman

Počet příspěvků : 4

PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Thu Jul 25, 2013 12:54 pm

Díky, hned jak jsem to sem napsal tak to zas začlo šlapat z ničeho nic Smile
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Thu Jul 25, 2013 1:57 pm

Paráda Smile

lock 

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Today at 9:19 pm

Návrat nahoru Goto down

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nebylo možné navazát spojení se hrou více hráču

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: