ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Czechman

Czechman


Počet příspěvků : 4
Registrován : 19. 07. 13

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty
PříspěvekPředmět: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... EmptyWed Jul 24, 2013 11:50 am

Mohl by mi prosím někdo pomoct ? Dnes ráno to ještě šlo a teď najednou tohle .... . Prohledal jsem celý internet ale nic sem nenašel Neutral
Návrat nahoru Goto down
SuperRAPIT
štamgast 5
štamgast 5
SuperRAPIT


Počet příspěvků : 65
Registrován : 08. 07. 13

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... EmptyWed Jul 24, 2013 12:33 pm

Přemýšlel jsem, že jsi neposlal poplatek za net, ale to by jsi nenapsal ani tohle. Very Happy

Jinak nestahoval jsi nějaký (nebo jsi s ním "nehrál") antivir, nebo jsi "nehrál" s Firewallem? Nikdy jsem nehrál MP, ale nezkoušel jsi LAN? jestli tam nějaký je.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... EmptyWed Jul 24, 2013 5:29 pm

LAN tam není žádný. Jednoduše máš slabej net. Skus si sednout blíž k routru pokud máš noťas. Přes program Tunngle nebo Hamachi. Nebo ten Antivir no. Mě to taky dělalo ale jeden z těch programů pomoh Smile
Návrat nahoru Goto down
Czechman

Czechman


Počet příspěvků : 4
Registrován : 19. 07. 13

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... EmptyThu Jul 25, 2013 12:54 pm

Díky, hned jak jsem to sem napsal tak to zas začlo šlapat z ničeho nic Smile
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... EmptyThu Jul 25, 2013 1:57 pm

Paráda Smile

lock 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....   Nelze navázat spojení s hrou více hráčů ..... Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nelze navázat spojení s hrou více hráčů .....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nebylo možné navazát spojení se hrou více hráču
» Nelze navázat spojení se servrem
» Nelze pripojit hru pro vice hraču
» Nejde navázat spojení...
» spojení s více hráči

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: