ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nápad :D

Goto down 
+2
SuperRAPIT
Zohan
6 posters
AutorZpráva
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Nápad :D   Nápad :D EmptyThu Aug 01, 2013 8:57 pm

Čau, teď mě napadl brutální nápad Very Happy
Když si tu všichni hrajeme s traktorama a kombajnama. Tak kdyby se díky LS vytvořila skupina nadšenců, co by si chtěli splnit svůj zemědělský sen, bylo by to zajímavý.
Museli by koupit nějaký statek a pole a tam by fungovali jako firma Very Happy
Už mi slušně hrabe, cooo? omg omg omg

P.S.: Já do toho nejdu Razz 


Naposledy upravil Zohan dne Fri Aug 02, 2013 4:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
SuperRAPIT
štamgast 5
štamgast 5
SuperRAPIT


Počet příspěvků : 65
Registrován : 08. 07. 13

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyThu Aug 01, 2013 9:42 pm

Nehrabe, jenom máš velkou fantazii, já to mám, co se týče množství, horší (mám více snů). Very Happy

Ale kdyby jsi to zrealizoval, byla by to pouze otázka toho, kdo přijde a otázka peněz.
Návrat nahoru Goto down
jackalin
štamgast 1
štamgast 1
jackalin


Počet příspěvků : 20
Registrován : 22. 07. 11

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyFri Aug 02, 2013 7:22 am

Dobrý nápad,
ja bych do toho šel.....cool 
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyFri Aug 02, 2013 10:41 am

keby ste to zrealizovali verte že už by ste si túto hru nezahrali tak vo veľkom. Viesť statok starať sa o zvieratá o financie a iné veci vyžaduje neskutočné úsilie rano aspoň o 4:00 vstať a večer neskoro spať Smile  mám kamaráta čo ťaží drevo a má aj kone a býky a poviem vám videl som ho o 2:00 kosiť obrovské pole s trávou len aby mu to vyšlo s počasím cez noc kosil ráno pospal a kolo obeda už obracal večer zhrabával a do noci zvážal
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyFri Aug 02, 2013 12:01 pm

Moje řeč JOHO....tuhle hru už by nikdo tolik nehrál a byl by utahanej, nohy by bolely..zkrátka jak říkáš....spíš je to bláznivý nápad, než něco aspon trochu reálného Very Happy A navíc každý člověk bydlí někde jinde, to by každý musel se tomuto uplně odevzdat....zemědělství není zaměstnání, ale spíše poslání člověka
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyFri Aug 02, 2013 12:12 pm

ja osobne sa na to dám len musím zohnať starý traktor najlepšie by bol zetor majorec kosačku shrabávačku a balíkovač prípadne horál máme tu polia čo nik nekosí a zobral by som si to na seba a aj dotacie vybavil
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyFri Aug 02, 2013 2:09 pm

Je pravda, že záleží jak moc se tomu chceš věnovat, ale rozhodně to není tak jednoduché jako ve hře...je pravda že záleží na co chceš specializovat...Máme ve vsi souseda, ten je registrovaný jako ekozemědělec, má masný čistokrevný chov plemene charollais, většinu ploch má zatravněnou (tudíž suší, lisuje, senážuje), chová koně které jsou u něj divoce ustájeni pod širákem...neorá, skoro neseje, ....žije z příjmu za ustájení koní, a z dotací a možná nějaký prodej ovsa sena, ale masňáky moc do jatek nevozí...má asi 100 hektarů, zvládá to většinou sám...ale už se za těch asi 6 let dokázal dopracovat k novému john deeru 6320 myslím, používá techniku krone a celkem to takhle zvládá.....
Ale my máme krávy na mléko a tady je potřeba větší usílí ikdyž je nás na to víc. Jak jsou krávy tak to potom musíš prostě ráno i večer je dojít podojit a nakrmit (to vše zabere dost času) a pak je ta další práce přes den co je potřeba. A jak ta práce jde dobře záleží na počtu lidí, kteří jsou k dispozici. A dále je tu potřeba administrativa, havarijní plán, různé registrace....chodí ti občas kontroly přes přes evidenci zvířat, z veterinární správy můžou přijít, nebo přijdou zkontrolovat jak máš evidované hnojení a kouknou se ti na jímku a na hnojiště jestli ti neteče nebo zda máš správně skladovanou naftu a olej Smile. Když se ti však v podnikání daří tak pak je to radost Smile
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D EmptyFri Aug 02, 2013 4:05 pm

Zohane, Zohane, zafinancuj to a klidně ti pak budu jezdit s traktorem jak si udělám řidičák Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nápad :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad :D   Nápad :D Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nápad :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Napad o stroji LKT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: