ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Načteni mapy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
endrique

endrique


Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 08. 13

Načteni mapy Empty
PříspěvekPředmět: Načteni mapy   Načteni mapy EmptyWed Aug 14, 2013 5:06 pm

Mam takovy problem. když zapnu hru dam kariera obtižnost jakoukoliv. vyberu si zakladni mapu. tak naskoči loadnig. a po pul hodině to stale načita. Mohl bymi někdo poradit čim toje? nepomohlo ani preinstalovani hry. Mody jsem kontroloval v log tak chyba tan neni žadna napsana ani waring. zkoušel jsem i patch jetli neni chyba tam ale je to porad stejne jak u 1,3 tak i u 1,4 verze. Diky za opovědi. co se tyče vykonu pc tak je to na AMD 3,8 4jadro, 16gb ram, a 256Bit grafika s 2Gb paměti.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Načteni mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Načteni mapy   Načteni mapy EmptyWed Aug 14, 2013 5:12 pm

Dej sem link na tvůj log. Bez toho se nedá nic řešit.
Návrat nahoru Goto down
morfeeoo

morfeeoo


Počet příspěvků : 7
Registrován : 20. 11. 12

Načteni mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Načteni mapy   Načteni mapy EmptyThu Aug 15, 2013 11:43 am

Mám podobný problém jako endrique, ale s tím rozdílem, že ten problém mám u mapy zd hrabunkov a jenom když chci spustit mapu jako MP.
Návrat nahoru Goto down
endrique

endrique


Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 08. 13

Načteni mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Načteni mapy   Načteni mapy EmptyThu Aug 15, 2013 2:04 pm

Zdarec tak už jsem to rozjel. chyba byla u modu gps ikdyž v log psalo bez chyb. ale naskočila mi hra ale po nastartovani jakeho koliv stroje šel bily kostkovany kour. po odsraněni Cool Water mod. je vše Ok. a v Log se nadale neoběvily žadne chybove hlašky.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Načteni mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Načteni mapy   Načteni mapy EmptyThu Aug 15, 2013 3:34 pm

pretoze cow water mod ide iba na origio hre s patch1.4.Rovnake plati pre vsetky mapy,ktore maju vodu pre kravy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Načteni mapy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Načteni mapy   Načteni mapy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Načteni mapy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» změna načtení strojů v mapě
» Mapy
» Mapy
» Mapy
» mapy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: