ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Stroje propadávající se do země

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
LS08

LS08


Počet příspěvků : 10
Registrován : 15. 08. 13

Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptyThu Aug 15, 2013 12:29 pm

Zdravím,

nainstaloval jsem si do LS2013 patch 1.4 a následně 2.0 beta 3. Vše fungovalo normálně až do chvíle kdy jsem hru uložil. Po jejím opětovném načtení se mi více jak polovina koupených strojů propadne do země. Uvažoval jsem jestli není problém v daném místě na poli ale pokud resetuji umístění strojů tak se po načtení hry propadnou komplet všechny. Hru jsem přeinstaloval ale stále stejný problém. A i po přeinstalování pokud bych koupil nový stroj a hru uložil opět se propadne. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

Předem díky.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptyThu Aug 15, 2013 3:33 pm

Ten patch2.0 by som este nepouzival,kym nebude konecna verzia
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptyThu Aug 15, 2013 5:06 pm

presne tak aj ja som mal problemy z patch2.0 napr stromy tam kde nemali byt alebo zmyznute textury na oploteni a pod.nepouzivaj ten patch kym je to v beta verzi
Návrat nahoru Goto down
LS08

LS08


Počet příspěvků : 10
Registrován : 15. 08. 13

Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptyMon Aug 19, 2013 1:55 pm

Patch 2.0 beta 3 jsem zkusil jen kvůli tomu Fendtu 936 který ho vyžadoval. Což o to teď nejde ale spíš o to jestli jde nějak napravit ten poškozený save hry aby to zpět na Patchy 1.3 potažmo 1.4 fungovalo jak má. Tušíte někdo jak?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptyMon Aug 19, 2013 4:01 pm

Podívej se sem. U těch strojů to je podobné ale pozor pokud to má víc componentů, tak stím je problém. Ale jde to udělat. Musíš na to jít chytře. Prostě na novém save si napiš prachy, kup stroje co jsi měl a dej je třeba jen na farmu. Ulož hru a pak ty řádky z těma strojema prostě zkopíruj do toho tvého starého save a musí to makat.
https://ls-novinky.forumczech.com/t4114-hledani-baliku
Návrat nahoru Goto down
LS08

LS08


Počet příspěvků : 10
Registrován : 15. 08. 13

Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptyTue Aug 20, 2013 11:50 am

Tak abych tu svojí patálii nějak uzavřel. Nakonec se ukázalo že chyba nebyla ve strojích ale v balíkách. Zkoušel jsem dle přiloženého návodu přepsat pozice strojů ve hře ale i po přepsání se stejně propadávali. Pak jsem si ale všiml že z polí zmizely i balíky a tak jsem jich několik ze souboru vehicles.xml odmáznul a na najednou i beze změny pozice strojů vše jde jak má. Tak nevím jestli je nějaký maximální počet balíků nebo byla v nějakém chyba.
Každopádně díky všem za podněty a nápady:o)
Návrat nahoru Goto down
vaclavik.zahradka

vaclavik.zahradka


Počet příspěvků : 9
Registrován : 15. 12. 12

Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země EmptySat Jan 11, 2014 9:38 am

Měl jsem přesně ten samý problém na mapě Hagenstedt a odstranil jsem ho přesně jako ty, odmazáním většího počtu balíků ve vehicles. Zřejmě moc velký počet balíků hra už nepobere, takže balíky s rozumem, žádné velkosklady...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stroje propadávající se do země Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stroje propadávající se do země   Stroje propadávající se do země Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Stroje propadávající se do země
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» stroje
» Nove stroje
» Reálné stroje
» Zapadnuti stroje
» Velikost stroje

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: