ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Stížnosti na fórum

Goto down 
+8
mates1
jindar-cz-
durman
Martin SK
kropic77cz
Rumcajs
jirka123
Zohan
12 posters
AutorZpráva
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyThu Aug 15, 2013 7:10 pm

Ahoj, poslední dobou jsme zaregistrovali celkem časté hádky a následné stížnosti.
Zakládám proto téma, kde máte možnost se vyjádřit, co vám zde na fóru vadí. Nebojte se psát ohledně chování moderátorů, nezabanujeme vás za stížnost na vedení. Jen zde prosím nikoho neurážejte. dík
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Aug 18, 2013 11:37 pm

Nejdřív měli všichni plno keců, jak tady nefungují moderátoři a jak se tady všichni hádají atd. atd...
A poradit nám, jak to forum zlepšit, to už ne? Dobře, když jste všichni spokojeni (dokonce i ti, co dostali ban Very Happy ) Hele, opravdu mě to těší! Nominujte tohle forum na nejlepší forum LS! jupi 
Návrat nahoru Goto down
jirka123

jirka123


Počet příspěvků : 8
Registrován : 13. 11. 12

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Dec 22, 2013 12:25 pm

Abych byl upřímný co mně tady nejvíc vadí je to že sem dávate mody ktery maj chyby v logu a to mně už odradilo stahovat mody,to ty mody než-li je sem dáte nemužete otestovat.
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Dec 22, 2013 4:46 pm

No to by nedělali nic jiného.Ono to zabere dost času.Spíše by bylo lepší,ten mód upnout i s logem a pak se člověk může kouknout jestli to má chyby nebo ne.Pokud by šlo o drobnou chybu tak ta se dá hned opravit.Horší je to s těmi závažnějšími,to už spíše je vyhodit.A admin nebo moderátor by takové módy hned smazal,když uvidí v logu velké chyby.Bylo by to tak lepší než to zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyFri Dec 27, 2013 3:49 pm

máš pravdu tohle by se dělat nemělo.Bohužel v naší společnost ( myšleno celou ČR) je to prostě standart že co si neukradneš to nemáš.Smutný , ale tohle je realita
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyFri Dec 27, 2013 4:49 pm

...tak to treba aj neako inak poriesit,nie len hadanim stale a osocovanim.....viem ocom pisem a viem preco som to napisal takto,neda sa normalne dohodnut a zacat neako odznova?je Vas par moderov ktory stojite zato a len sa obvinujete,ja viem ten to a ten zasa to,ale ako spravit primerie ako to napravit ...to je asi nerealne,vsak.....
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyFri Dec 27, 2013 4:52 pm

jirka123 napsal:
Abych byl upřímný co mně tady nejvíc vadí je to že sem dávate mody ktery maj chyby v logu a to mně už odradilo stahovat mody,to ty mody než-li je sem dáte nemužete otestovat.

Citis sa nato a mas tolko casu aby si to testil vsetko a popripade odstanoval zavady?mas nato?mas nato cas?
Návrat nahoru Goto down
durman
Admin
Admin
durman


Počet příspěvků : 462
Registrován : 30. 06. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyThu Jan 02, 2014 3:13 pm

Ale vždyť tu takovou skupinu máme.. Jmenuje se ModTesters a může do ni kdokoliv kdo o to má zájem vstoupit.
Chlapci co tam sou to už nedelaj, bavilo je to asi 2 měsíce. Nedivím se :Dje to na palici.
Dokud budou módy zadarmo, tak to kontrolovat nikdo nebude, muselo by nás to živit aby sme měli celej den na to se v těch módech vrtat. Všichni máme práci a rodiny, takže na tohle zbývá dost málo času. Mě osobně hra už ani nebaví a starám se pouze o chod fóra.
To že se tu někdo hádá je celkem normální, je vás tady prez 8000 registrovaných, takže při tomhle počtu se vždy někdo najde.
Návrat nahoru Goto down
https://ls-novinky.forumczech.com
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyMon Jan 06, 2014 8:39 am

rád se také zůčastním,........ za prvé si myslím, že velký úspěch by měl jeden metr na všechny lidi stejný,......
2) nechápu nadávání na moderátory, nebo uploadery modů,.... že mají chyby, ..... proč nenadává komunita na autory?....... Very Happy zvláštní že Very Happy
3) hádky zde nemají být vůbec a je to jasně v pravidlech, hádky, nadávky, urážky a pod se budou trestat banem,...... Moderátoři by to měli bez ohledu na identitu "narušitele" rovnou řešit

...... já osobně promazávám spamy, banánuji rovnou lidi, jejichž arogance sem nepatří, (zatím byli jen 3 n rok, a asi 4 na pár dní, aby si uvědomili , že tady není forum na šaškárny)
Mažu příspěvky narušující chod fora, ...... a jako moderátor ještě testovat mody, když sám jsem v builderském týmu a dalších několik podporuji, ...... to už by bylo moc,..... takže podle mě by nejvíc pomohlo foru , kdyby VŠICHNI pochopili, že nikdo není bůh,..... a že s kapkou úcty by šlo vše tak nějak trošku lépe,....
Návrat nahoru Goto down
mates1

mates1


Počet příspěvků : 1
Registrován : 06. 01. 14

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyWed Jan 29, 2014 10:09 am

Tak se tedy přidám.
Nedávno tady kamarád napsal svuj názor na mapu by coufi.Nikomu nedavál,sprostý nebyl.Napsal pravdu a jak to dopadlo?Zablokovali jste ho.Tak se nedivte že tu nikdo raději nic nenapíše.Já se také bojím něco napsat abyćh nedopadl stejně.Tak snad mě též nezablokujete.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyWed Jan 29, 2014 4:04 pm

Nato ze si tu kratko a mas prvi prispevok,dobre Smile Napis cele meno toho svojho kamarata nech sa nato pozriem.
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyWed Jan 29, 2014 5:16 pm

Ja som docela spokojný môžeme byť radi že má vôbec niekto záujem sa o takéto niečo starať to že sú tu vadné mody mi nevadí čo viem opravím si čo neviem nepoužívam jednoduchá matika nebodaj niekto čaká aby sa niekto podujal na skúšaní každého jedného modu? to by toho človeka trafil šľak a celý deň by nič nerobil len testoval. A ohľadne hádok no čo už asi to patrí k tomu ja som tu mal tiež asi 2 konflikty ale radšej som ustúpil a už to neriešim keď viem poradím keď neviem neporadím.

Len jedna vec ma hnevá arogancia niektorých ľudí a povýšenectvo.

A raz ma tu jeden moterátor mierne nasral ale bolo to dávno tak už to neriešim. Pochopil som že niekedy aj moderátor má zlý deň a niekedy mu to tu musí ísť na nervy tak chápem to

Inak ďakujem za toto fórum a aj web
Návrat nahoru Goto down
josmal
štamgast 4
štamgast 4
josmal


Počet příspěvků : 48
Registrován : 31. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySat Feb 01, 2014 5:35 pm

Chtělo by to,aby se už vytvářelo 1:1. Je strašné,když je sice perfektní traktor, ale je větší než kombajn. Jinde už na to dávno najeli...
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySat Feb 01, 2014 6:44 pm

Takto, asi ne každý na tomto fóru dělá nějaké mody, případně objekty, já se o to alespoň snažím, a dělám to 1:1.

Mates - Kdo byl ten kamarád?

Nicméně děkujem za připomínky, a NEBOJTE SE do tohoto témata cokoliv napsat, na to to tady je a trestat nějaké, byť pro nás sebenepříjemnější nebudem. Neznamená to ovšem 2 nadávky na 4 slova.
Návrat nahoru Goto down
josmal
štamgast 4
štamgast 4
josmal


Počet příspěvků : 48
Registrován : 31. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Feb 02, 2014 8:32 am

Těch 1:1 je tady minimum. Tak by to chtělo vytvořit položku jen na tyto mody. A nebo to alespoň připisovat k názvu.
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Feb 02, 2014 9:22 am

Ale to je čistě věc toho jednoho co ten mod tvořil, já (a myslím si i ostatní moderátoři) nemáme čas testovat a měřit každý jeden mod co vyjde. Byla tady hodnost mod testers a k tomu sekce, ale nějak je to přestalo po chvíli bavit ...
Návrat nahoru Goto down
josmal
štamgast 4
štamgast 4
josmal


Počet příspěvků : 48
Registrován : 31. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Feb 02, 2014 9:31 am

To chápu.Ale zkusil bych vytvořit tu sekci a dát to do podmínek.Třeba to pochopí,jako jinde.
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Feb 09, 2014 2:02 pm

Uz me pekne stve ta reklama co je primo pod listou s tlacitkem hledat. Kdyz kliknu na hledat a chci klliknout do kolonky na psani, tak to tam neklikne, ale klikne to na reklamu za tabulkou. Jak mam potom neco na foru najit, kdyz na to nemuzu kliknout???
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyMon Feb 10, 2014 9:30 pm

.......tak si vypni reklamy vo svojom prehliadaci,mi zato nemozeme ze ti naskakuju.......
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyThu Feb 13, 2014 8:11 am

Zahradníčku, zkus použít googlecgrom a k němu ještě třeba vypnout vyskakovací okna, reklamy a mužeš přidat různé AADblocky a pod, které tomuto brání,......
Návrat nahoru Goto down
Zohan
V.I.P.
V.I.P.
Zohan


Počet příspěvků : 413
Registrován : 12. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Mar 02, 2014 4:17 pm

Co se to tu děje?
papinek: napiš sem prosím přesně, co všechno ti moderátoři udělali (ale stručně a jasně).
Návrat nahoru Goto down
kropic77cz
Moderátor
Moderátor
kropic77cz


Počet příspěvků : 285
Registrován : 29. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptySun Mar 02, 2014 10:28 pm

borci já nevím,ale tady je vlákno Stížnosti na forum a děláte z toho brifing.
to papinek..trochu nahoře jsi napsal že tě moderátoři šikanuji ,tak napiš kdo a jak a jestli máš problém napsat to sem tak mi napiš SZ
to klokan44...málo je někdy vice a fakt pokud jsme rozumní lidé nemá cenu se hádat přes net

pro všechny ,,,,já už dlouho nedělám moderátora,nemám čas a chuť. Ta funkce mi zustala ,ale nemoderuju. Mrzí mě jedna věc hodně. Že kvuli hře na pc jsou lidi schopni vytvářet klany,skupiny je jedno jak to nazvu( tohle by bylo v pořádku) ale skupiny které se navzájem nenavidi, hadaji se jako male děcka,uráží,pomlouvají. Věřte ,nevěřte hodně cestuju ,ale tohle je jen u nas v čr. Je to v nas bohužel,komunita je nějak rozdělená,rozparcelovana ale je to hnus.Vemte si z toho co kdo chcete není to žadný moudro ja myslím že se pořád najde hodně rozumných hráču ,kteří to citi jako ja
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum EmptyMon Mar 03, 2014 10:44 am

Tak hoši, opět promazán spam,..... je to darda to tady sledovat,..... takže příště, konflikty přes SZ ,.... jedna věc je stížnost, nebo návrh, druhá jsou jasně podložená fakta, třetí je hádání!!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stížnosti na fórum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stížnosti na fórum   Stížnosti na fórum Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Stížnosti na fórum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ls fórum
» Vkládání obrázků na forum
» Traktor simulátor 4/Agrar simul. - existuje forum?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: