ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Problém s mapou BELGIQUE

Goto down 
+3
Liborius
Marek Korman
radimvrah
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Cabas
štamgast 1
štamgast 1



Počet příspěvků : 21
Registrován : 19. 11. 12

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyTue Sep 10, 2013 7:21 pm

Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 11:01 am

Vyskušam..snad to bude ono.Vdaka zatial

EDIT1 : Nic.Mapa stale nefunguje.Kde je problem ? Neni to tym že nemám original hru ?

EDIT2: Všetky mapy ktore stiahnem mi idu.Aj mapa BELGIGUE,len tato opravena mi nechce isť.Nechapm.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 1:39 pm

Všetky mapy ktore stiahnem mi idu.Aj mapa BELGIGUE,len tato opravena mi nechce isť.Nechapm.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 6:40 pm

Nepoznam tu mapu,ale ak je tam napajanie dobytka -water mod tak ti nepojde.Ako prve ta malo napadnut ze nemas kupenu hru...
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 6:42 pm

Ale však v mape BELGIGUE nie v tej opravenej,je tiež water mod..a mapa mi šla.No v mape boli nejake chyby a tato opravena mapa mi nejde.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 6:43 pm

Neda sa nejak jednoducho odstranič s nami water mod,a mapa by šla ??
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 6:45 pm

niesom zbehly v tvorbe map len viem,ze sa to tu riesilo velakrat,ze mapy s watermodom pojdu len na origio hre a patch min.1.4
Návrat nahoru Goto down
Cabas
štamgast 1
štamgast 1
Cabas


Počet příspěvků : 21
Registrován : 19. 11. 12

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyWed Sep 11, 2013 10:27 pm

Nejsem si jist, ale ta opravená mapa běží asi jen na patchy 2.0. Navíc jak je tu zmíněno může to být také tím že nemáš origo hru. zkus si stáhnout a nainstalovat ten patch a uvidíš.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyThu Sep 12, 2013 1:50 pm

Skusim..vdaka za rady.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyThu Sep 12, 2013 3:38 pm

Aky Cd key ta mam da ked nainštalujem 2.0 patch..ten ktory som mal pri hre mi nebere.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyThu Sep 12, 2013 4:57 pm

Nebol som tu skor,nez si stihol urobit blbost...pise sa to vsade,aj tu v sekcii patch ze je to iba a len pre kupene hry!!! Tu sa warez nepodporuje,navyse len blbec by ti dal kluc.Nemal by potom pristup k MP.Tych 10eciek za cd nikoho nezabije
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyThu Sep 12, 2013 5:20 pm

Neviete mi poradiť,nejaku podobnu mapu ,mape Blegigue,hlavne s tymi funkciami,modmy ktore mapa ma.
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyFri Sep 13, 2013 3:49 pm

Mapa je "opravena"..trochu som sa pohral a odstranil som pravdepodobne watermod..a mapa funguje.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptyFri Sep 13, 2013 7:04 pm

Dostal si sa uplne na zaciatok,t.j. ze v stiahnutej verzii nevies hrat mapu s watermodom-cize takmer ziadnu z novsich map,kde sa napajaju zvierata
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptySat Sep 14, 2013 1:28 pm

Nie že ju neviem hrať,iba mi ju nechce spustiť.
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptySat Sep 14, 2013 4:43 pm

Nechapem o com je tvoja odpoved.Ako ju vies hrat,ked ju nevies spustit???To ma chces chytat za slovicka?
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptySat Sep 14, 2013 5:42 pm

Pisal si že ."Dostal si sa uplne na zaciatok,t.j. ze v stiahnutej verzii nevies hrat mapu s watermodom-cize " ...mne ju nechcelo iba spustit
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptySat Sep 14, 2013 9:18 pm

Ked som pisal ze ju nevies hrat,nemyslel som tym ze na to nemas hlavu,ale ze ju nevies hrat lebo ti ju nespusti.Teraz sa mi zda, ze ani hlavu na to nemas
Návrat nahoru Goto down
Marek Korman
štamgast 6
štamgast 6
Marek Korman


Počet příspěvků : 94
Registrován : 01. 11. 11

Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 EmptySun Sep 15, 2013 6:00 pm

Kto hra mapu viete poradiť ?? Ked si stlačam I,preklikavam 9..otvaram počasie,financie,a statistiku v ktorej je WHEAT/BARLEY/CANOLA/CORN/SUGAR BEET/POPATO/STRAW/HAY/MISSING MANURE...chcem sa opytať kde mam sypať hay(seno) ??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problém s mapou BELGIQUE   Problém s mapou BELGIQUE - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Problém s mapou BELGIQUE
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» problem z mapou
» Problém s mapou
» KernStadt - problém s mapou
» pomoc s mapou
» Pomoc s mapou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: