ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Jak vložit texturu na model

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
mlsan123

Počet příspěvků : 11

PříspěvekPředmět: Jak vložit texturu na model    Sun Sep 01, 2013 3:42 pm

Zdravím, potřeboval bych pomoct s tím jak vložit na stroje např. na JD 8430 pozn. značku. Udělal jsem si texturu v paint.net a nevím jak to mám vložit přes Giants Editor na traktor. Prosím o pomoc pokud by jste věděli tak i video. Jinak předem diky za všechny komentáře či nápady Smile
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Jak vložit texturu na model    Mon Sep 02, 2013 6:58 pm

Jakkoliv chceš změnit texturu stroje, musíš to udělat přes paint.NET. Otevři si .dds soubor který obsahuje texturu toho traktoru/kombajnu/čehokoliv -

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uprav že cokoliv přebarvíš přepíšeš, vložíš obrázek hello kitty a já nevím co ještě Smile

Po načtení modu radši zkontroluj log, nemělo by se tam nic vyskytnout ale jistota je jistota.

Hotovo, nic těžkého Very Happy

*ten soubor může být jak v těch texturách tak ve složce s modem, záleží na autorovi kam to prdne.

Pozn. Toto téma bylo zkráceno a upraveno pro přesunutí do sekce návody. Některé příspěvky nemusejí kontextově navazovat na předchozí.

Přečti si [You must be registered and logged in to see this link.] a doporučuju pročíst [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this image.]

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB

Naposledy upravil bjatskular dne Wed Sep 04, 2013 1:26 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
mlsan123

Počet příspěvků : 11

PříspěvekPředmět: Re: Jak vložit texturu na model    Tue Sep 03, 2013 4:19 pm

Díki. Hlavně velkej dík že si měl takovou trpělivost mi to vysvětlit Very Happy. Toho si cením Surprised diky diky diky diky 

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jak vložit texturu na model    Today at 6:32 pm

Návrat nahoru Goto down

Jak vložit texturu na model
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shader model 2.0
» Jak vložit budovu do mapy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru