ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

realne mody

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3

Počet příspěvků : 36

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Tue Feb 25, 2014 10:47 am

nazdar chalani.mam JD 8530 mr ale sa my nepaci ze je to trochu prehnane s tou realitou.napriklad ked idem solo s traktorom do kopca tak nevladze.keby spomalil let trochu tak to nevadi ale spomali az moc co uz neni vobec realne.inak sa my to paci
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *

Počet příspěvků : 136

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Tue Feb 25, 2014 11:24 am

Ten JD8530 je asi nejhezčí MR traktor, bohužel je v něm cosi špatně. Někde tu byl návod na opravu jointAttacher(nebo jak je to přesně), aby traktor nezačal rotovat kolem osy při zapojení nějakých vleků, trošku to pomohlo, ale ne v případě starého MV03 sběrače. A taky blbne s novými vleky Aguas - skoro nebrzdí jako s ostatními.
A jízda do kopce, jak píše nade mnou, je taky dost přehnaná. Ono celkově ty traktory (a nejen ty) mi přijdou strašně slabé s porovnáním v reálu, kde s plným vlekem jede do prudkého kopce jak kdyby nic netáhnul. A to v plno mapách skoro žádné prudké kopce nejsou...
Chtělo by to nějakou opravenou verzi tohodle JD, protože je fakt pěknej  Wink 
Mohl by na to Jindar případně kouknout, třeba aspoň zjistit, co je tam špatně?
Návrat nahoru Goto down
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Tue Feb 25, 2014 12:25 pm

aj mne sa strasne paci.bolo by to super ak by sa niekto na to pozrel a spravil ho tak ako ma byt.ja som to skusal podla navodu ale my to moc neslo
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 58

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Tue Feb 25, 2014 1:36 pm

Podle mne neni problem v traktoru, ale v samotnem More realistic modu. Pred nedavnem jsem si stahl tu nejnovejsi verzi MR modu a ty stroje jsou ted o dost slabsi a pomalejsi. V te predesle verzi se mi to libilo vic...
Jinak bobecka veskutecnosti taky traktor s vleckou a dvaceti tunama nakladu neuhani do kopce naplno Very Happy Nekde tady na foru bylo video z youtube kde bylo prave ukazano jak moc traktor s nakladem do kopce zpomali a bylo to vcelku dost.

Jerrow ta oprava toho joinu se tykala pluhu, ze se nezvedal, ale s tim otacenim mi to nepomhlo.
Návrat nahoru Goto down
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Tue Feb 25, 2014 1:55 pm

ja viem ze s plnov vleckov spomalí aj v skutocnosti.to mi nevadi ale on dost spomalí aj ked ide bez nicoho len samotny traktor alebo s prazdnou vleckou a to v skutocnosti taky traktor nespravi.to by muslel ist cez alpy a cez najvacsie stupaky aby nevladal s prazdou vleckou.ratam s tym ze do takych detailov sa to asi neda doladit
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4

Počet příspěvků : 58

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Tue Feb 25, 2014 2:06 pm

No jo, je to zatim jeste porad ve fazi vyvoje, takze muzeme jen doufat, ze to casem poradne odladi Smile
Ja hraju tu americkou mapu z Titanium edition a tam jsou takovy kopce, ze mam problem vubec neco nekam prepravit Very Happy
Jedna moznost by byla o neco zvednout vykon stroju, ale to uz potom neni zrovna moc more realistic Very Happy

Ted v posledni dobe vychazi cimdal vic vychytany stroje, jako napriklad Class Axion 850. Ten ma neco jako boost a kdyz uz to proste nezvlada treba do kopce, tak ti to prida nejaky ten kun navic. Vcelku dobra vec Smile
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Wed Feb 26, 2014 7:20 am

Dle mýho, kdyby byly do strojů správně napsaný hodnoty tak jak je to v reálu a ne tak jak to někteří dělají (Zetor 12045 ´´MR´´ s nastavenou hodnotou 600kW.. když jsem to snížil na nějakých 90 tak se zjistilo že náprava má nastavenou hmotnost 500 tun.... tak asi tak no. Autora jmenovat raději nebudu)
takže co tím chtěl básník říci... pokud by bylo vše nastaveno dobře, tak by stačil Script na protáčení/zahrabávání kol a na převodovku Wink

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
bodecka321
štamgast 3
štamgast 3

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Wed Feb 26, 2014 9:22 am

keby ze sa niekto na to pozrel bolo by to fajnm ale niekto taky co sa to toho rozumie
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Wed Feb 26, 2014 10:59 am

no tak na toho, kdo to vložil do stroje a apelovat na to, aby to dodělal tak, jak to má správně být, nebo si otevři manuály a začni hledat chybu Wink

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: realne mody   Today at 5:51 am

Návrat nahoru Goto down

realne mody
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» tvorba map, objektů a modů FS2015
» zetor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru