ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hnůj a kejda

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
kubamiro

kubamiro


Počet příspěvků : 9
Registrován : 12. 09. 13

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 2:15 pm

Ahoj, chci se zeptat, proč mám tak málo hnoje i kejdy. Krav mám deset, mléka dost, krmím vším jak se má a skoro nic nepřibývá. Děkuji za odpověď. Mirek
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 3:10 pm

pokud jedeš na real čas, tak to jde pomalu, ty krávy ti za den nevyprodukují desítky tun hnoje a helktolitry močky,.... Wink je nutné i podestýlat na to, aby jsi měl hnuj Wink
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 3:15 pm

...a produkciu mas na 100% ?
Návrat nahoru Goto down
kubamiro

kubamiro


Počet příspěvků : 9
Registrován : 12. 09. 13

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 4:41 pm

Děkuji za odpověď, produkci mám na 100%, podestýlku taky dávám. Ale jedu víceméně v reálném čase, tak to bude asi tím. Zkusím jet rychleji. Mirek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 5:06 pm

Rychlost času má zásadní vliv na produkci zvířat a nejen jich. Ty zastavíš čas kvůli hnilobě pokud je v mapě a tím zastavíš veškerou produkci zvířat, taky tím zpomalíš zrání siláže v jamách a ještě to zpomalí výkonnost BGA. Takže díky té hnilobě zpomalíš celou hru. Proto říkám že hniloba ve hře je totálně na prd. A nemluvě o tom že zastavením času zpomalíš taky růst plodin na šílenou dobu.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 7:23 pm

Tonn : vidíš a já si nemohu hnilobu vynachválit, hraju to na realtajm a připadá mě normální mít zralou plodinu nza několik dní a ne že začnu sít a na druhém konci mě už zrají plodiny, jen proto, aby tam pak stály tejden a nehnily Very Happy ,..... myslím, že to není o tom, že je nějaká součást hry na prd, ale o tom, co komu vyhovuje,...... už jsi někdy viděl za den od 10ti kraviček nasráno tolik, že zahnojíš veškěré lány ve vlastnictví družstva? Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 7:46 pm

No v ls13 oproti ls11 je produkce jak hnoje tak i mléka hodně uškrcena což je dobře. Pokud se staráš jen o pole, plodiny na nich , tak ti hniloby třeba vyhovuje. Ale když koupíš spoustu strojů aby si rozjel krávy a stojí tě to hodně peněz a nakonec zjistíš že kvůli zastavenému času ti zvířata skoro nic nedávají mi chceš říct že to je jako výhodné. To se na to každý raději vyprdne na ty zvířata s takovou a pak to je jen jen nuda pořád dokola jen set a sekat. Proč si jako myslíš že 99,99 % map se vydává bez hniloby. De oto si zahrát a ne jen čumět do menu jestli to či ono ještě stihnu. Zkus si mapu bez hniloby. Dáš čas na 5x a hra má plynulý chod. Ne že ted honem zaset, a honem to pohnojit a pak čekat až to vyroste. Bez hniloby v mapě děláš co chceš, hra jede plynule, zvířata mají produkci, plodiny zrají a hra je potom zábava.
Návrat nahoru Goto down
kubamiro

kubamiro


Počet příspěvků : 9
Registrován : 12. 09. 13

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 7:56 pm

Děkuji za odpověď, a chci se zeptat zda se dá ta hniloba nějak zrušit, kromě toho že prodloužím čas na růst obilovin. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 8:04 pm

Tak do origo mapy se nezasahaju. A pokud si chceš upravit jinou mapu, tak tady máš návod.

http://www.ls-novinky.cz/Caste-otazky.html?radek=348&tlacitko=detail&list=0
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 8:08 pm

Hniloba se ruší že v i3d mapy přepíšeš číslo u growthNumStates="8" na číslo 7 growthNumStates="7"
u podin kde nechceš mít hnilobu.
Edit - Tonn byl rychlejší Smile
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyWed Sep 18, 2013 9:42 pm

Tonn,... bez komentáře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kubamiro

kubamiro


Počet příspěvků : 9
Registrován : 12. 09. 13

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyThu Sep 19, 2013 9:36 am

Ještě jsem se chtěl zeptat jak se ruší mlíkař? Auto jsem odstranil, ale on jezdí i bez něho. Mlíko si odvážím sám, ale on tam je taky. Děkuji Mirek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptyThu Sep 19, 2013 12:55 pm

Aby ti nejezdil v mapě tak musíš zrušit to spline podle kterého jezdí. Možná to je uděláno aby nebylo vidět, tak si ho zviditelni a vymaž z mapy.
Návrat nahoru Goto down
Cabas
štamgast 1
štamgast 1
Cabas


Počet příspěvků : 21
Registrován : 19. 11. 12

Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda EmptySat Sep 21, 2013 9:53 am

Nebo to můžeš vyřešit tutím: http://uloz.to/x1cQ4qjS/stopmilksale-zip . Umísti značku na trasu kudy mlíkař jezdí a mléko se přestane automaticky prodávat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hnůj a kejda Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hnůj a kejda   Hnůj a kejda Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hnůj a kejda
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hnuj
» Hnůj
» Umistitelný silo na hnůj
» DZS Struhařov V2-hnůj
» Vlek na hnůj

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: