ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
mlsan123

Počet příspěvků : 11

PříspěvekPředmět: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Thu Sep 19, 2013 5:26 pm

Zdravím, potřeboval bych pomoct. Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Fri Sep 20, 2013 7:03 am

nic není nemožné, pokud vám neběhá v pořádku, nebo vám nedovolí vůbec připojení, pak já osobně doporučuji zrevidovat moddesk,.... odstranit všechny nestandartní skripty, nebo dokonce přeložit celý model na original skripty, čili nevyužívat žádné "homebuilderské" produkty a funkce Wink

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
mlsan123

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Fri Sep 20, 2013 2:33 pm

Já ten kombajn ne editoval. Bohužel teprve začínám a moje zkušnosti mají tak 20% ze 100..... Já vůbec nevím jak na to. Admine prosímtě je to editovanej kombajn od sharkyho z agrakomu a.s. a mělo by to fungovat. Prosimtě neudělal by si to ty? pls http://uloz.to/xhskfVSA/newholland-cx8090-zip
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Fri Sep 20, 2013 3:15 pm

no počkej a proč tedy nenapíšeš Šarkysovi, který to editoval?

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
mlsan123

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Fri Sep 20, 2013 3:49 pm

To to asi neudělá....
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Fri Sep 20, 2013 5:47 pm

|No právěm kluci , vy si musíte uvědomit, že je dobré si najít autory, kteří dělají funkční věci a ne kdejakého joudu, který prohodí kola, napíše na to VIP a je mu jedno, že to celé dodrbal,....
Opravdu v úctě ke všem autorům a lidem, kteří se snaží cokoli udělat do hry,.... nikdo nejsme neomylný, ale bohužel ani všemocný, takže nelze po každém všechn opravovat,..... zkus mu slušně napsat, jaký v tom je problém ( jako to dělám já když znám autora) a poprosit ho, aby se na to ještě podíval v rámci "sebezdokonalování" a zkusil to dotáhnout do zdárného konce Wink

JindarCZ
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Fri Sep 20, 2013 10:28 pm

mlsan123: Divej máš 3 možnosti. Bud napíšeš tomu kdo to dělal at to udělá 100% funkční ale to může trvat i věčnost. Nebo si to můžeš opravit sám a to už záleží na tobě jak seš šikovný a za jak dlouho to zvládneš. Nebo asi nejjednodušší možnost je se na šmejd mod vyprdnout a najít si jiný, 100% funkční mod. Snad nám nechceš tvrdit že jen tento kombaj je ke stažení. ONO JAKO TADY NAPSAT NĚCO ŽE SE MI NEDAŘÍ OPRAVIT A HODIT TO NA DRUHÉHO AT SE STÍM PIPLÁ JE JEDNODUCHÉ. TÍM ŽE SEM DÁŠ LINK NA STAŽENÍ A TÍM TO PRO TEBE KONČÍ.
Návrat nahoru Goto down
mlsan123

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Sat Sep 21, 2013 5:44 am

Tonn napsal:
mlsan123: Divej máš 3 možnosti. Bud napíšeš tomu kdo to dělal at to udělá 100% funkční ale to může trvat i věčnost. Nebo si to můžeš opravit sám a to už záleží na tobě jak seš šikovný a za jak dlouho to zvládneš. Nebo asi nejjednodušší možnost je se na šmejd mod vyprdnout a najít si jiný, 100% funkční mod. Snad nám nechceš tvrdit že jen tento kombaj je ke stažení. ONO JAKO TADY NAPSAT NĚCO ŽE SE MI NEDAŘÍ OPRAVIT A HODIT TO NA DRUHÉHO AT SE STÍM PIPLÁ JE JEDNODUCHÉ. TÍM ŽE SEM DÁŠ LINK NA STAŽENÍ A TÍM TO PRO TEBE KONČÍ.

Já vím no, ale co jinýho dělat.... Je to kombajn z Agrokomu, mělo by to fungovat. Jenže mé zkušenosti jsou na úrovni amatéra (umím jenom nahradit textury, zvuky) a já to prostě nedám zkoušel jsem najít chybu ale marně..... ;(
Návrat nahoru Goto down
kladivo3331
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 20

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Sat Sep 21, 2013 6:39 am

NH cx8090 najdes aj na inych forach od ineho autora.Vygoogli si ine stranky na stiahnutie do ls13 .Moja rada Very Happy a nemusis pisat autorovy,lebo on ho asi neopravy uz by to davno urobyl.Nevedel si asi rady tak to nechal tak.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?   Today at 9:35 am

Návrat nahoru Goto down

Jak převést kombajn New Holland cx8090 do MP?
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: