ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Lišta na řezačku JD

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
JohnDeere8220
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 24

PříspěvekPředmět: Lišta na řezačku JD   Fri Oct 11, 2013 7:24 pm

Zdravim Smile hledám lištu na řezačku john deere a at hledam kde hledam nemuzu nic najit Sad jedna o listu na senaz (napr. u Krone je easyflow)...nevite o nejake???
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Tue Oct 15, 2013 8:53 am

no čečééé to vypadá jako oříšek zatím, ať jsem koukal jak jsem koukal, tak to tedy zatím nikde k vidělí natožpak stažení nejní,.... a pokud někde je nějaká řezačka od Deera, tak žádná sláva,..... čili čekat čekat,.. pokud se ti nechce pouštět do vlastní tvorby,.......
P.s.: pokud se mýlím, tak budu jedině rád, když ti sem někdo něco podobného nalinkuje Wink

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 378

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Tue Oct 15, 2013 12:17 pm

Mno, ono by i stačilo najít si její obrázek, a koukat která z dostupných lišt jiných značek je jí nejvíce podobná, a tu pak přeskinovat na john deera Very Happy Ale to bys měl jen ten pocit že je to Deer. Pokud chceš opravdu dělanou jako JD tak ti asi nepomůžu pale 

- Mail : Bjatskular.ls@gmail.com

Win 7 Ultimate 64-bit; Intel Core i7 - 3537U 2.50 GHz; 8GB RAM; AMD Radeon HD 8730M 2GB
Návrat nahoru Goto down
JohnDeere8220
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Wed Oct 16, 2013 6:38 pm

No právě čekat,čekat..Very Happy pouštět se do toho nebudu protože to ani neumím...mě by stačilo kdyby to někdo přeskinoval třeba s krone easy flow...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Wed Oct 16, 2013 6:53 pm

No ono to taky není řiť jen tak přeskinovat,.... ostatně proto to taky ještě není hotové Very Happy a nikde k mání Wink

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
JohnDeere8220
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Thu Oct 17, 2013 1:10 pm

Aha...já když sem se koukal na ls-noviky v sekci řezačky-lišty tak tam se viděl jak to mají přeskinovaný i na new holland a case....
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Thu Oct 17, 2013 2:28 pm

Já jsem viděl frajera, jak chodí po měsíci ,...........

JindarCZ
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Lišta na řezačku JD   Today at 10:15 pm

Návrat nahoru Goto down

Lišta na řezačku JD
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: