ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Dopravní značky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Zetorista16245
Support
Support
Zetorista16245


Počet příspěvků : 54
Registrován : 12. 07. 11

Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Dopravní značky   Dopravní značky EmptySun Aug 14, 2011 3:03 pm

Ahojky zemědělci Smile ,mám tento problém:vkládal jsem si do mapy
dopravní značky a když jsem je tam vkládal,tak měli texturu,
ale když jsem mapu uložil a poté spustil,tak se mi objevily bez textury Question
Nevíte někdo co s tím?Pomozte mi prosím Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopravní značky   Dopravní značky EmptySun Aug 14, 2011 3:29 pm

A měl jsi složku s texturami v mapě? Co ti vypisuje log? Nemáš je špatně zapsané v map01.i3d? otevři si to v pozn. bloce a podívej se zda tam nemáš /\ todle dělá neplechu..
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Zetorista16245
Support
Support
Zetorista16245


Počet příspěvků : 54
Registrován : 12. 07. 11

Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopravní značky   Dopravní značky EmptySun Aug 14, 2011 3:38 pm

Složku se značkou jsem dal do models/objects.Jo a v tom logu mi to píše tohle:
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Parkplatz/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Kreisverkehr/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Achtung/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Vorfahrt/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Vorfahrt4/\texture1.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Verbot/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/Vorfahrt4/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/VorfahrtGewaehren/\texture0.jpg
Error: Can't load resource: C:/Users/Filip/Documents/My Games/FarmingSimulator2011/mods/sampleModMap/models/objects/STOP/\texture0.jpg
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopravní značky   Dopravní značky EmptySun Aug 14, 2011 3:50 pm

tak si otevři map01.i3d v notepadu++ bo v pozn. bloce a najdi si tyto řádky. A jak tam máš \ tak todle smaž a pujde ti to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Zetorista16245
Support
Support
Zetorista16245


Počet příspěvků : 54
Registrován : 12. 07. 11

Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopravní značky   Dopravní značky EmptySun Aug 14, 2011 3:56 pm

Martine DÍKY DÍKY diky diky diky Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Martin94
V.I.P.
V.I.P.
Martin94


Počet příspěvků : 360
Registrován : 12. 07. 11

Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopravní značky   Dopravní značky EmptySun Aug 14, 2011 4:10 pm

Za málo, přesouvám do vyřešených
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls-novinky.cz
Sponsored content





Dopravní značky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dopravní značky   Dopravní značky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dopravní značky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Vyřešené otázky-
Přejdi na: