ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Courseplay a ESlimiter u modu

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
GignKiller

GignKiller


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 10. 13

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptyFri Oct 18, 2013 5:52 pm

Zdravím Vás. Používám Courseplay 3.41 a ESlimiter 3.0 ale přes to i u většiny traktorů a to i u originalních Courseplay piše, že není eslimiter podporován. Rozumím tomu, že v těch modech je asi staší verze ESlimiteru než je 3.0, ale jak tedy mohu pouzivat Courseplay 3.41 když na něj nejsou žádné mody, které by s ním fungovaly.

Děkuji
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySat Oct 19, 2013 10:20 pm

trošku to nechápu, ale já nevidím důvod, prooč by 3.41 CP mělo být v rozsporu s ESlimiterem,...........


Mužeš malino specifikovat, v jaké fázi ti hra vypíše tu nekompatibilitu?
Návrat nahoru Goto down
GignKiller

GignKiller


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 10. 13

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 8:01 am

Děkuji za reakci, nastoupim do traktoru nahraji trasu, uložím, vyberu typ dovozce, aktivují odvozce, traktor se rozjede a dole na panelu CP se napíše hláška verze eslimiteru není podporována . Na manuální nastavení eslimireru traktor reaguje, ale nastavení rychlosti v CP ignoruje


Naposledy upravil GignKiller dne Sun Oct 20, 2013 3:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 10:56 am

oou, tak to se mě nestalo čeče ,... ještě se zeptám, užíváš globílní ES liniter , nebo ten , který se implantuje přímo do konkrétního modu???
Návrat nahoru Goto down
GignKiller

GignKiller


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 10. 13

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 11:54 am

Používám samotný mod ES limitem stažený z ofiko stránek. Někde na zahraničních fórech jsem četl, že je to způsobeny tím, že eslimiter který je přímo zabudovaný v módu traktoru může být starší verze než CS podporuje a tak jsem stáhnu nejnovější mód traktoru u kterého předpokládám ze je v něm implementovány nejnovější eslimiter ale nic.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 12:00 pm

tak bych byl pro, pokud máš globální ES limiter, kouknout do moddesku konkrétního traktoru, který píše chybu a najít tam v tagu <vehicleTypes> někde zmínku o tom, že tam je ESlimiter,.... pokud ano, tak tu řádku která by měla vypadat cca takto <specialization="EsLimiter"> normálně v moddesku vymaž,..... a tím vypneš to, co by mohlo způsobovat "hádání" skriptů Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 1:40 pm

Ten globální eslimiter je vadný mod. To že stáhneš mody z ofiko stránek neznamená že jsou bez chyb. Já jsem dal ten eslimiter už dříve do modů a log byl plný chyb. Co jsem měl a stále mám ty mody kde byl eslimiter vložen přímo do stroje, tak log byl a je bez chyb. 

Podobný problém je i u toho packu starých strojů co je free. Dáš do mods a log plný chyb.

A specialita je ten mod Bank of Hagenstad. Vždy o půlnoci ti bud připíše nebo ukradne prachy. Mě co hraji hru poctivě to štve hodně. Zničeho nic mít o 400 000 kč navíc nebo když si poctivě vydělám prachy, chystám se že koupím pole, mám vyděláno cca 1 200 000, chybí cca 150 000, tak si říkám asi za hodinu na to budu mít a ted mezitím přejde půlnoc a já mám z 1 200 000 jen 450 000, tak ten mod okamžitě letěl ze hry. Jen dodám že jsem jej měl ve hře kvůli té funkci správce polí. To že se dali půjčit prachy mě nazajímalo. Ale by mě okrádal a kazil hru, tak to raději si nechám zajít chut.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 3:06 pm

Tak bank of hagenstadt je přímo pro tu mapu a mě problémy nedělá, jinak globál eslimiter také ne, ale u strojů , které mají svůj limiter to musíš prostě vymazat,....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 3:14 pm

No než to rušit kvůli 1 modu v několika desítkách dalších je divné ne. Proč to není kompatabilní s ostatnímy mody. To radši ten eslimiter nedám do hry a mám klid. Stejně kromě origo strojů se to to většiny dává. A ten mod Bank of Hagenstad funguje u všech map. Ta funkce správce polí je velice dobrá ale ten zbytek to totálně kazí. Ono taky než jsem na tu chybu přišel to nebylo hned, chtěl jsem ho mít ve hře na usnadnění ten mod ale po takových zkušenostech sním se to fakt nedá. Ten mod je pojmenovaný stejně jen podle origo mapy ale ve hře se chová stejně jak v origo mapě nebo jiné. Např. ZD...... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
GignKiller

GignKiller


Počet příspěvků : 4
Registrován : 18. 10. 13

Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu EmptySun Oct 20, 2013 3:50 pm

Tak jsem to tedy vyřešil tou jednodušší variantou, kterou jste mi poradili a to, že jsem smazal ESlimiter jako samostatný mod a využívám jen ten co je přímo zabudovaný v modech a CP funguje. Už rozumím, jakým způsobem to vlastně funguje, takže je to vlastně logické řešení. Všem děkuji za spolupráci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Courseplay a ESlimiter u modu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Courseplay a ESlimiter u modu   Courseplay a ESlimiter u modu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Courseplay a ESlimiter u modu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ESLimiter
» ESLimiter
» ESlimiter + Operating Hours
» ESlimiter -bez úpravy stroje
» Jak na COURSEPLAY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: