ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Prosím pomoc - nefunguje multiplayer

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
RadovoN

Počet příspěvků : 1

PříspěvekPředmět: Prosím pomoc - nefunguje multiplayer   Sun Oct 20, 2013 2:42 pm

Ahoj lidi, originál hra včera koupená a nainstalovaná + patch 2.0, ale přesto mi nefunguje multiplayer. Potřeboval bych poradit, co jsem udělal špatně anebo co ještě musím udělat? Předtím jsem měl staženou hru. Předem děkuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomoc - nefunguje multiplayer   Sun Oct 20, 2013 3:00 pm

Napiš sem přesně jakou hru jsis koupil. Už tu bylo několik případů že jsi koupili jinou hru a pak se divili že jim nejde třeba MP nebo dávat mody do hry. Udělej fotku cd hry, dej sem foto at víme jistě že se budem bavit o stejné věci.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomoc - nefunguje multiplayer   Sun Oct 20, 2013 3:03 pm

Tak pokud má napačováno, tak se bavíme jsitě o LSku, nicméně, nikdy neříkám nikdy Wink , takže já bych hledal spíš chybu v tom, že jsi po koupení a přeinstalování hry nezadával znova key, čili v dokumentech /farmingsimulátor2013/ bych vymazal všechny soubory s koncovkou *.dat a pak spustil hru, po výzvě zadal nový key a mělo by to jít......

pokud ne, tak prověřit stav , způsob, ryhlost a stabilitu sítě

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Prosím pomoc - nefunguje multiplayer   Today at 6:39 pm

Návrat nahoru Goto down

Prosím pomoc - nefunguje multiplayer
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» pomoc s kombajom
» NONSTOP server.cz
» APLIKACI.(0xc000007b)-------poradte.prosím