ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 zamrznutí hry??

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Michal16
štamgast 5
štamgast 5
Michal16


Počet příspěvků : 71
Registrován : 21. 07. 11

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyMon Oct 28, 2013 7:23 am

Zdravím lidi. Mám takoví problém,když načtu hru,profil a save a dám start,tak se mi vše v pořádku zapne,až na jednu věc,nemohu se pohybovat,nejde dat esc,hra normálně běží,na mapě se hýbe tráva ale ja nemohu nic,ani přeskocit do stroje pomocí TAB. Nevíte někdo co s tím.??
Zkoušel jsem ovládání,klavesnice,ale nic nepomáhá Sad(
Návrat nahoru Goto down
http://www.trucker-sryta.webnode.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyMon Oct 28, 2013 7:49 am

Kdyby hra běžěla jak má, tak můžeš v pohodě hrát. Podívej se do logu hry, tam bude určitě katastrofa. Špatné mody vyhod nebo oprav a hra ti potom pojede jak má.
Návrat nahoru Goto down
Michal16
štamgast 5
štamgast 5
Michal16


Počet příspěvků : 71
Registrován : 21. 07. 11

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyMon Oct 28, 2013 8:59 am

No jo měl jsi pravdu,dělal to Poientiger fast coupler...ale nevím proč,když jsem to měl na traktoru,šlo to a pak jsem to odpojil a na přední rotačce jsem nechal připojený ten fastcoupler. to je takovej ten trojuhelnicek a kvuli tomu to nešlo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.trucker-sryta.webnode.cz
Anonymní
Anonymní
Anonymous



zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyMon Oct 28, 2013 9:30 am

Vím co máš na mysli. Takový ten zbytečný mezikus. Nevím naco ho tam dávají, když k té sekačce stačí napsat do xml <attacherJoint index="xxx" jointType="implement" /> a taky tu sekačku sekačku zapojíš na traktor a nikdy se ti nestane že by se ti hra sekla.
Návrat nahoru Goto down
daru
štamgast 1
štamgast 1
daru


Počet příspěvků : 15
Registrován : 18. 02. 14

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyTue Feb 18, 2014 5:23 pm

jak tedy poznám kterej mod je špatnej/nováček/.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyTue Feb 18, 2014 9:45 pm

najprv rozipujes otvoris mod v GE ci nahodou nehadze nejake chyby napr. warning alebo error.Ak nie tak zabalis spet,das do mods a spustis hru a pozries sa ci ti nahodou nepise nieco do logu
Návrat nahoru Goto down
daru
štamgast 1
štamgast 1
daru


Počet příspěvků : 15
Registrován : 18. 02. 14

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyWed Feb 19, 2014 11:07 am

pre upresnenie-chcem pripojit piati naves za trak.a konec,otočím len volantom, dop.doz.,a konec,neviem to ani uložit,ukončit,nič(vypínám počítač)/reset/teraz tam len stojí Smile 
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyWed Feb 19, 2014 4:05 pm

a naco preboha 5 navesov? takuto blbost tu riesis........ono kludne ti to moze robit aj GK lebo to nezvlada alebo ty si trud.....
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? EmptyWed Feb 19, 2014 7:52 pm

Ono mi to většinou dělalo když jsem ten fastcoupler před uložením odpojil od traktoru spolu se sekačkou když jsem odpojil sekačku a fastcoupler každé zvlášť tak jsem žádné problémy neměl. Zkus to takhle a uvidíš pokud se ti to nechce přepisovat. Ono to přece jenom nemá body na kterých by to drželo a takhle to alespoň vypadá reálněji
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zamrznutí hry?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: zamrznutí hry??   zamrznutí hry?? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
zamrznutí hry??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Technické-
Přejdi na: