ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prasečák

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
franis
štamgast 2
štamgast 2
franis


Počet příspěvků : 32
Registrován : 12. 07. 11

Prasečák Empty
PříspěvekPředmět: Prasečák   Prasečák EmptyThu Oct 31, 2013 3:12 pm

Zdravím,stáhl sem si mod s prasečákem.V krámu ho mám ale nevím jak ho umístit,píše mi to jen že zde nelze umístit.Není to náhodou tím že to dávám do origo mapy nebo že nemám patch 2.Děkuji za radu.
Návrat nahoru Goto down
mourek

mourek


Počet příspěvků : 7
Registrován : 25. 10. 11

Prasečák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasečák   Prasečák EmptyThu Oct 31, 2013 4:19 pm

Podle mě musíš mít patch 2. Dneska jsem si také stáhl   http://uloz.to/xcuwyB2G/placeable-schweine-u-rindermast-zip  je to Skot a prasata + budovy -volně umístitelné-mám patch 2, funguje OK.Stáj se skotem má ale chybu ,vpravo když zapnu klávesou ALT+hvězdička tabulku abych se podíval co kde chybí zvířatům je tam tabulka prasata OK,další by měla být Skot na výkrm né né zase prasata.Umí to nějaký odborník opravit? Je to pěkný MOD. Jestli se toho někdo ujme tak mu moc Díky Díky
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Prasečák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasečák   Prasečák EmptyFri Nov 01, 2013 9:12 am

Mourku zkus kouknout do toho plazzeable modu, zda tam není někde zapomenutý nepřepsaný typ dobytka místo prasat,....... podle mě je jen rozkopírované a přepsané na skota někde pomnuli přepsat Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prasečák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prasečák   Prasečák Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prasečák
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: