ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
151kbar151
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 18

PříspěvekPředmět: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Sun Aug 14, 2011 4:40 pm

...značka? Myslím Lizard-ve hře LS 2011 jsou to dva kombajny, traktory a pár příslušenství.
Návrat nahoru Goto down
http://kubovastrankaovsem.wbs.cz
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Sun Aug 14, 2011 6:01 pm

existuje, dokonca viem o jednom kombajne v Demandiciach (dedina)
Návrat nahoru Goto down
151kbar151
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 18

PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Mon Aug 15, 2011 8:14 am

Já jen, že jsem o tom nenašel nic ani na anglické Wikipedii nebo na Googlu.

A taky mě vadí, že ke stažení na vaše webu je jen ten žlutej, já bych taky chtěl toho zelenýho.

Naposledy upravil brano dne Mon Aug 15, 2011 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : príspevky zlúčené, používaj tlačidlo UPRAVIT!!!)
Návrat nahoru Goto down
http://kubovastrankaovsem.wbs.cz
Cherry215

Počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Fri Dec 09, 2011 8:37 pm

Lizardy skutočne existujú. Alebo budme úprímný existovali. pokial viem firma skrachovala ale k traktorom po drobnej úprave mojho sústružníka pasujú diely zo zetoru... Neviem aký typ je ten naš "dochodca" ale náhradné diely pasujú zo zetor 7211 z 99%.

Ale moc keby bolo po mojom tak už by si zaslúžil dôchodok. Ako su na tom kombajny neviem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...   Today at 12:10 pm

Návrat nahoru Goto down

Existuje nebo existovala ve skutečnosti tato...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Postřik nebo hnojení
» Jak přidat peníze, nebo jaký mod?
» Prodávat klády nebo stěpky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Pokec (LS11)-
Přejdi na: