ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 řezačka s autopilotem

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptyFri Nov 08, 2013 6:55 pm

Zdravim pánové, existuje nějaká řezačka, která jde vyložit do nějakého přívěsu, který bych pak vyložil v silážní jámě? nebo jak to nejlépe udělat, mam Jaguar 900 a když vyložim trávu do klasického přívěsu nejde mi vyklopit v silážní jámě... díky moc za radu
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptyFri Nov 08, 2013 7:25 pm

Na takové věci použij samozběr nebo krmný vůz.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptyFri Nov 08, 2013 7:28 pm

toho jsem se chtěl ušetřit zda to jde.. bohužel jsem vyzkoušel všechno a nic jsem nanšel..tak přesto děkuji za rady
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***
Rumcajs


Počet příspěvků : 186
Registrován : 03. 09. 11

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptyFri Nov 08, 2013 8:52 pm

Rozbal toho jaguara a v xml toho stroje najdi pipe nebo jak to tam je a místo grass tam napiš chaff.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptyFri Nov 08, 2013 9:07 pm

frantisekh napsal:
Zdravim pánové, existuje nějaká řezačka, která jde vyložit do nějakého přívěsu, který bych pak vyložil v silážní jámě? nebo jak to nejlépe udělat, mam Jaguar 900 a když vyložim trávu do klasického přívěsu nejde mi vyklopit v silážní jámě... díky moc za radu
Napiš přesně jakou jsi použil řezačku.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 12:41 pm

Použil jsem Jaguara 900 co je v packu pro ZD brodek...a když už jsme u toho tak jako autor mapy bys mi mohl pomoct, mam problem se sběracím vzem Jumbo ze stejného packu, když ho vysypu v silážní jámě automaticky mi katapultuje celý traktor do vzduchu..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 12:53 pm

K té řezačce. Číst snad umíš ne. Tak se pořádně podívej co vše je psáno v shopu u řezačky a lišt k ní. Stačí jen vybrat správnou lištu a bude ti řezačka dělat z trávy siláž. Zbytečně jsem to tam nepsal.

Když máš nějaký problém s mapou nebo stroji tak taky dej nějakou fotku. Kdo má tušit co to tobě dělá. Taky záleží na tom co vše máš za mody ve hře a jestli vůbec jsou bez chyb. Takže dej nějakou fotku a taky sem dej link na tvůj log hry, at se podíváme kde je problém.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 12:57 pm

ok díky za radu, možná jsem uplně blbej, ale myslim že kdybys poradil jakou lištu tedy správně použít tak aby řezačka sbírala do bunkru a následně dělala siláž byl bych rád...log milerád pošlu jen kdybych věděl kde ho najdu..moc díky za tvou ochotu a pokud tě moc otravuju tak se omlouvám
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 1:15 pm

Jen si to pořádně pročti vše co je psáno v shopu. Zas tak složité to není.

A toto si přečti kde najdeš log.

http://www.ls-novinky.cz/Caste-otazky.html?radek=93&tlacitko=detail&list=15
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 1:24 pm

ok shop jsem si znovu přečetl.. našel jsem lištu co seká trávu a hází ji do bunkru..jenže ten bunkr umim vysypat jenom do klasického vleku, který nejde vysypat do silážní jámy.. asi jsem zkrátka lama...
log je zde:
http://www.uschovna.cz/zasilka/MAXE9P7J9VWRN9X9-D9R
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 1:35 pm

Říkal jsem ti dej taky fotky. Kdo má tušit do čeho ty to sypeš. Řezačka to umí vysypat do čehokoliv, co umí vozit řezanku. Bez problémů to jde vysypat i do horalu co je taky v DLC packu. Pokud sekáš trávu na trávu, tak ji do jam nevysypeš. Na to je v mapě dám přístřešek. Nechápu proč tam chceš sypat trávu, když tam můžeš sypat rovnou siláž (řezanku). Ono totiž v mapě máš 2 druhy trávy a tu druhou ne všude můžeš použít aby to nebylo tak snadné. Podiv na fotky k čemu hlavně slouží ta druhá tráva a hlavně si přecti komentáře u fotek.

http://tonda-cz.rajce.idnes.cz/ZD_Brodek_3/#fsScreen_2013_08_22_12_39_31.jpg
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 1:41 pm

Ok díky za info..v tom asi bude ten problem, tedy dva druhy trávy..což jsem skutečně nevěděl...protože jsem koupil pole č.2 a chtěl jsem ho posekat do siláže..vycházel jsem z toho, že se jedná o stejnou trávu jako je zasedá sečkou..zkusim tedy použít lištu, kterou máš na obrázku, používal jsem jinou..díky moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 1:44 pm

V shopu máš vše popsané, co která lišta umí. Nemůžu zato že se někomu nechce nebo že by neuměl číst co tam je napsáno.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

frantisekh


Počet příspěvků : 7
Registrován : 08. 11. 13

řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 4:36 pm

Díky, už funguje..možná by místo invektiv tady bylo lepší napsat použij tu a tu lištu a je vyřešeno..chápu že jsi místní guru a lamerské otázky tě obtěžují...ale základy slušnosti by se tu nosit mohly
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  EmptySat Nov 09, 2013 4:47 pm

Co by jsi jako ještě chtěl. Vše je dobře popsané v shopu co k čemu slouží a to ti je málo jako. Nemůžu zato že jsi lenivý si něco přečíst. Když to tam je, tak si to nepřečtete a když to tam není, tak máte plno řečí.

Nechceš náhodou abych taky ze tebe ti tu siláž nasekal.

U jiných modů popis není a nevadívám to. Hrajete snima a držíte hubu, protože si nemáte komu stěžovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





řezačka s autopilotem  Empty
PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    řezačka s autopilotem  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
řezačka s autopilotem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Řezačka
» Řezačka vs tráva VYŘEŠENO
» Rezacka s vlekem
» autopilot řezačka
» Řezačka class 980

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: