ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

řezačka s autopilotem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
frantisekh

Počet příspěvků : 7

PříspěvekPředmět: řezačka s autopilotem    Fri Nov 08, 2013 6:55 pm

Zdravim pánové, existuje nějaká řezačka, která jde vyložit do nějakého přívěsu, který bych pak vyložil v silážní jámě? nebo jak to nejlépe udělat, mam Jaguar 900 a když vyložim trávu do klasického přívěsu nejde mi vyklopit v silážní jámě... díky moc za radu
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 247

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Fri Nov 08, 2013 7:25 pm

Na takové věci použij samozběr nebo krmný vůz.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Fri Nov 08, 2013 7:28 pm

toho jsem se chtěl ušetřit zda to jde.. bohužel jsem vyzkoušel všechno a nic jsem nanšel..tak přesto děkuji za rady
Návrat nahoru Goto down
Rumcajs
Master ***
Master ***

Počet příspěvků : 186

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Fri Nov 08, 2013 8:52 pm

Rozbal toho jaguara a v xml toho stroje najdi pipe nebo jak to tam je a místo grass tam napiš chaff.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Fri Nov 08, 2013 9:07 pm

frantisekh napsal:
Zdravim pánové, existuje nějaká řezačka, která jde vyložit do nějakého přívěsu, který bych pak vyložil v silážní jámě? nebo jak to nejlépe udělat, mam Jaguar 900 a když vyložim trávu do klasického přívěsu nejde mi vyklopit v silážní jámě... díky moc za radu
Napiš přesně jakou jsi použil řezačku.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 12:41 pm

Použil jsem Jaguara 900 co je v packu pro ZD brodek...a když už jsme u toho tak jako autor mapy bys mi mohl pomoct, mam problem se sběracím vzem Jumbo ze stejného packu, když ho vysypu v silážní jámě automaticky mi katapultuje celý traktor do vzduchu..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 12:53 pm

K té řezačce. Číst snad umíš ne. Tak se pořádně podívej co vše je psáno v shopu u řezačky a lišt k ní. Stačí jen vybrat správnou lištu a bude ti řezačka dělat z trávy siláž. Zbytečně jsem to tam nepsal.

Když máš nějaký problém s mapou nebo stroji tak taky dej nějakou fotku. Kdo má tušit co to tobě dělá. Taky záleží na tom co vše máš za mody ve hře a jestli vůbec jsou bez chyb. Takže dej nějakou fotku a taky sem dej link na tvůj log hry, at se podíváme kde je problém.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 12:57 pm

ok díky za radu, možná jsem uplně blbej, ale myslim že kdybys poradil jakou lištu tedy správně použít tak aby řezačka sbírala do bunkru a následně dělala siláž byl bych rád...log milerád pošlu jen kdybych věděl kde ho najdu..moc díky za tvou ochotu a pokud tě moc otravuju tak se omlouvám
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 1:15 pm

Jen si to pořádně pročti vše co je psáno v shopu. Zas tak složité to není.

A toto si přečti kde najdeš log.

http://www.ls-novinky.cz/Caste-otazky.html?radek=93&tlacitko=detail&list=15
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 1:24 pm

ok shop jsem si znovu přečetl.. našel jsem lištu co seká trávu a hází ji do bunkru..jenže ten bunkr umim vysypat jenom do klasického vleku, který nejde vysypat do silážní jámy.. asi jsem zkrátka lama...
log je zde:
http://www.uschovna.cz/zasilka/MAXE9P7J9VWRN9X9-D9R
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 1:35 pm

Říkal jsem ti dej taky fotky. Kdo má tušit do čeho ty to sypeš. Řezačka to umí vysypat do čehokoliv, co umí vozit řezanku. Bez problémů to jde vysypat i do horalu co je taky v DLC packu. Pokud sekáš trávu na trávu, tak ji do jam nevysypeš. Na to je v mapě dám přístřešek. Nechápu proč tam chceš sypat trávu, když tam můžeš sypat rovnou siláž (řezanku). Ono totiž v mapě máš 2 druhy trávy a tu druhou ne všude můžeš použít aby to nebylo tak snadné. Podiv na fotky k čemu hlavně slouží ta druhá tráva a hlavně si přecti komentáře u fotek.

http://tonda-cz.rajce.idnes.cz/ZD_Brodek_3/#fsScreen_2013_08_22_12_39_31.jpg
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 1:41 pm

Ok díky za info..v tom asi bude ten problem, tedy dva druhy trávy..což jsem skutečně nevěděl...protože jsem koupil pole č.2 a chtěl jsem ho posekat do siláže..vycházel jsem z toho, že se jedná o stejnou trávu jako je zasedá sečkou..zkusim tedy použít lištu, kterou máš na obrázku, používal jsem jinou..díky moc
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 1:44 pm

V shopu máš vše popsané, co která lišta umí. Nemůžu zato že se někomu nechce nebo že by neuměl číst co tam je napsáno.
Návrat nahoru Goto down
frantisekh

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 4:36 pm

Díky, už funguje..možná by místo invektiv tady bylo lepší napsat použij tu a tu lištu a je vyřešeno..chápu že jsi místní guru a lamerské otázky tě obtěžují...ale základy slušnosti by se tu nosit mohly
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Sat Nov 09, 2013 4:47 pm

Co by jsi jako ještě chtěl. Vše je dobře popsané v shopu co k čemu slouží a to ti je málo jako. Nemůžu zato že jsi lenivý si něco přečíst. Když to tam je, tak si to nepřečtete a když to tam není, tak máte plno řečí.

Nechceš náhodou abych taky ze tebe ti tu siláž nasekal.

U jiných modů popis není a nevadívám to. Hrajete snima a držíte hubu, protože si nemáte komu stěžovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: řezačka s autopilotem    Today at 8:38 pm

Návrat nahoru Goto down

řezačka s autopilotem
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: