ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 RM - nejde správně rychlost

Goto down 
+2
000poky
semproncz
6 posters
AutorZpráva
semproncz

semproncz


Počet příspěvků : 11
Registrován : 17. 09. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptySun Nov 24, 2013 11:54 pm

Dobrý den.
Předělal jsem celý traktor do RM ale naskytl se problém v rychlosti vozidla.
U vozidla mám nstavené max 40 km ale ono přesto jede nějakých max 20km nevíte kde by mohl být problém ?
Návrat nahoru Goto down
000poky
štamgast 5
štamgast 5
000poky


Počet příspěvků : 65
Registrován : 31. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyThu Nov 28, 2013 3:55 pm

Tohle se mi stalo taky.převedl sem fenda ten jede normálně 40km/h,uplně stejnym spusem sem převedl John deere a ten jede max 16 zaboha na to nemužu přid kde je problém. Tak nám prosim vás někdo poreďte
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyThu Nov 28, 2013 6:11 pm

A Linear a Angular Damping ste v GE prepisali na hodnotu 0 ???
Návrat nahoru Goto down
000poky
štamgast 5
štamgast 5
000poky


Počet příspěvků : 65
Registrován : 31. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyThu Nov 28, 2013 6:38 pm

JJ to mám přepsany
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyFri Nov 29, 2013 9:07 am

a v GE hmotnosti stroje? , nevětší problém dělá to, že tam je více komponent v GE a každá má jinou hmotnost (kyvka a pod) a pak taky tlučeníse některých "types" - nestandartní skripty a pod Wink
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyThu Jan 30, 2014 9:39 am

Nechci zakládat nové téma když jde vlastně o podobný problém: jde konkrétně o tempomat u MR strojů. Je nějaká možnost ho opět zprovoznit? Ať přidávám nebo ubírám jak chci traktor jede pořád stejně. Ano jsou tady sice 4 rychlosti které jsou odstupňovány ale toto třeba pomocník vůbec neřeší a tudíž se tím všechno protahuje.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyTue Feb 04, 2014 7:46 am

já myslím, že určitě ano, nějak jsem se tím modem dál nezabýval, ale snad ano Wink počítám, že se do toho zase někdy kouknu tak bych doplnil o aktualizace a podrobnosti pak návod Wink
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptySun Feb 09, 2014 5:55 pm

no zalezi v akych podmienkach a s akym naradim traktor pouzivas. Mozno len nema dost sily ist ryschlejsie. Skus doscasne zdvojnasobyt vykon a vyzkust ci je to v tom.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyMon Feb 10, 2014 9:09 am

Ono je celkem jedno co zapojím, i prázdná vlečka zpomalí traktor klidně i o 50% což je absolutní blbost (odzkoušel jsem 3 nebo 4 RM traktory vždy se stejným výsledkem). Používám moderní traktory. Primárně používám Fendt 936, dále jsem zkoušel nějaký Claas, JD a tuším že Case.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyMon Feb 10, 2014 9:02 pm

Ahoj, no to moze byt viac veci. Napadaju ma nasledujuce moznosti.
1 Teren mapy moze mar prilis velke stupania.
2 Ak naradie co pouzivas noe je original z MR modu moze byt zle prevedene
3 Traktor ako taky moze byt zle prevedeny na MR.
Pouzivas original mapu Hagstad more realistic?
Skusal si to s vlekmi co su original z MR modu?

Neviem ako si to ty skusal ale ja by som traktor otestoval na MR Hagstad mape s orignal MR prislusentvom primeranej, velkosti podal vykonu traktoru. Treba ale davat pozor kde na mape testujes lebo obycajne maju mapy dost nereane strme sklony terenu aj ta MR Hagstad.

Ked bude ma traktor problem na rovnych usekoch aj v tejto mape tak je problem v nom, ak nie tak je problem v prislusenstve alebo mape co pozivas.

Dufam, ze to aspon trochu pomoze.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyTue Feb 11, 2014 8:35 am

Tak jsem z toho jelen:

u vlečky na MR Hagenstadt byl rozdíl cca 20 km/h: origo plná 32kmh
mr plná přes 50kmh

ale u kultivatoru je to složitější jelikož s originálem jedu po cestě pomaleji než s MR 25kmh/přes 50kmh, zatímco po poli jedu s originálem 11kmh ale s MR pouze 7kmh.


Všechno jsem zkoušel se stejným typem origo/MR modu a traktorem MR Fendt 936. U vlečky bylo naplněno stejné množství obilí tzn. MR plný a origo stejné množství jelikož rozdíl by byl něco kolem 4000.

Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyTue Feb 11, 2014 6:12 pm

Ahoj

S MR traktorom pouzivaj iba MR prislusenstvo, inac mozes mat problem. Nie je problem na jenej mape mat MR aj nie MR stroje ale nemal by si kompinovat lebo vysledok moze byt divny.

Ak Traktor ide s MR vlekom na ceste po rovinke 50km/h a zrichli v pohode, tak tu je podla mna vseko ok. Aky vlek si pouzil, resp kolko bol objem nakladu?

Co a tyka kultivatoru. Na ceste zase ziaden problem ale na pli je pomalsi. No mozno je na poli pomalsi lebo vykon traktoru neda viac ako 7km/h. Tych 7km/h je na pomocnikovy alebo rucne max kolko to da? Ktory kultivator si pouzil?
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyTue Feb 11, 2014 7:37 pm

Použil jsem origo vlek, nevím název ale kapacita 38000. Kultivátor jsem vzal ten největší a všechno jsem jezdil tlačítkem W nebo po poli tempomatem od jedničky do čtyřky. Kdyby byl problém výkon traktoru tak by to s vlekem nedalo tu maximálku takže tam je spíš jiný problém. Asi už se na to vybodnu. Stejně používám i >neMR< traktor tak hold budu kultivovat a sít s tímhle a MR si nechám na sečení trávy a další prkotiny. Stejně díky
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyTue Feb 11, 2014 8:03 pm

No tak ja tam problem nevidim, ten Fend proste neda ten najvecsi kultivator na viac ako 7km/h, to je cele. Aj preto bol vytvoreny MR mod. Ked chces vecsiu rychlost tak musi pouzit mensi kultivator. Alebo silnejsi traktor.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost EmptyTue Feb 11, 2014 8:36 pm

no to se radši pokusím něco vymyslet s výkonem než používat jiný traktor Very Happy jsem hold fendtfil  Laughing 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





RM - nejde správně rychlost Empty
PříspěvekPředmět: Re: RM - nejde správně rychlost   RM - nejde správně rychlost Empty

Návrat nahoru Goto down
 
RM - nejde správně rychlost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Správné obdělávání pole?
» BGA ...
» Rychlost sečení
» mp vysoká rychlost
» Rychlost vyprazdňování

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: