ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
hubkal
štamgast 2
štamgast 2
hubkal


Počet příspěvků : 32
Registrován : 15. 12. 11

Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) Empty
PříspěvekPředmět: Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...)   Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) EmptySat Dec 07, 2013 7:26 pm

Ahoj,
chtěl bch se zeptat, jakým způsobem upravit PDA, aby to správně zobrazovalo plodiny... Bez té mezery mezi "origo" a doplněnými...
Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) B7p6

Do LS 2011 jsem měl PDAmod, který mi přidal další zobrazení přes celou obrazovku, a tam bylo vidět vše. Ale do třináctky jsem to ještě nikde nenašel.

Díky
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...)   Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) EmptySat Dec 07, 2013 10:48 pm


Zkus PDA fix by Marhu
Návrat nahoru Goto down
hubkal
štamgast 2
štamgast 2
hubkal


Počet příspěvků : 32
Registrován : 15. 12. 11

Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...)   Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) EmptySun Dec 08, 2013 12:14 pm

Perfektní, díky moc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...)   Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Oprava / úprava zobrazení PDA (plodiny...)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Oprava chyb
» oprava pluhu
» oprava módů
» Oprava stroja
» Zobrazení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: