ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
case125

case125


Počet příspěvků : 13
Registrován : 28. 03. 13

ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum Empty
PříspěvekPředmět: ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum   ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum EmptySat Dec 14, 2013 12:50 pm

hoci ktorý server napíšte mi a dohodneme sa ale len real servery kde chalani hráju naozaj real chcel by som si založit služby takže vám dakujem za každu ponuku robíme všetko ja a moj brácho ja kubo mám 18 rokov a brácho matej má 14 rád pomožem tomu kto nestíha či počas žatiev jesených prác zberanie sena a práca okolo sien
Návrat nahoru Goto down
helllad

helllad


Počet příspěvků : 7
Registrován : 11. 12. 13

ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum Empty
PříspěvekPředmět: Re: ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum   ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum EmptyTue Dec 17, 2013 4:54 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] pokud máte zájem pošlu mapu a stroje a jdem na to je mi 19 mám mapy Big Polish Map By cassama předělanou od Kaspiho potom mapu a Agrocz Oltelian map a nějaké mody taktory a kombajny vše když tak pošlu po domluvě
Návrat nahoru Goto down
 
ponukám služby mám vlastný traktor case 340 magnum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Case IH Magnum 315
» Hlásim sa do služby
» Agro služby provedu v celé ČR/SK
» case 125 v2
» CASE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: