ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 balikovač freidl quaderbaler

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
henozlatno

henozlatno


Počet příspěvků : 6
Registrován : 24. 01. 13

balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler EmptyMon Dec 30, 2013 1:27 pm

Zdravím stiahol som si tento samohybný balíkovač a všimol som si, že zbiera slamu širšie ako je lišta a preto by som vás chcel poprosiť o radu kde a čo treba prepísať http://www.fs-modbox.com/load/combine_excavators_ls13/other/freidl_quaderbaler_v_1_0/40-1-0-2448 Ďakujem.
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: Re: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler EmptyTue Dec 31, 2013 1:35 am

No hledal bych V Giants editoru right marker a left marker ..kde tam jsou a popřípadě upravit jejich pozici a tím by sis upravil ten faktický záběr....
Návrat nahoru Goto down
henozlatno

henozlatno


Počet příspěvků : 6
Registrován : 24. 01. 13

balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: Re: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler EmptyTue Dec 31, 2013 11:04 am

Preklikal som celý giants editor a žiadny right marker a left marker tam nemám
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: Re: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler EmptyTue Dec 31, 2013 1:21 pm

kouknu ti ještě na to a dám ti brzy vědět..zjistil jsem že oproti originálu lisu krone big pack jsou uplně jinde height index, with index, a start index...takže tam je možná problém...musím to ještě vyzkoušet ve hře
Návrat nahoru Goto down
venda
štamgast 4
štamgast 4
venda


Počet příspěvků : 45
Registrován : 08. 06. 12

balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: Re: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler EmptyWed Jan 01, 2014 5:00 pm

Upravil jsem ti ten záběr...problém byl skutečně jak jsem říkal ( height index, with index, start index). Ted to funguje jak má ohledně šířky záběru. Akorát je tam ještě problém že tam je jedna chyba call stack, s kterou si nevím rady. Máš to opravené u sebe nebo ti mám poslat co jsem opravil já?
Návrat nahoru Goto down
henozlatno

henozlatno


Počet příspěvků : 6
Registrován : 24. 01. 13

balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: Re: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler EmptyThu Jan 02, 2014 9:21 am

Ďík za ochotu teraz keď viem čo mám hľadať tak to skúsim opraviť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





balikovač freidl quaderbaler Empty
PříspěvekPředmět: Re: balikovač freidl quaderbaler   balikovač freidl quaderbaler Empty

Návrat nahoru Goto down
 
balikovač freidl quaderbaler
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Balikovač(LIS)
» Balikovač
» Balíkovač
» Kombajn a balíkovač
» kombajn + balikovac

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Příslušenství-
Přejdi na: