ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jak poorat trávu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
jerrysk

jerrysk


Počet příspěvků : 2
Registrován : 13. 09. 11

jak poorat trávu Empty
PříspěvekPředmět: jak poorat trávu   jak poorat trávu EmptyThu Jan 02, 2014 10:45 pm

Prosím poradí mne někdo. Hraji jako začátečník na PS3 ( ne na PC ) FS2013.
1/ Na políčko 16 mapy Hagenstedt jsem zasadil trávu. Sklidil, zbalíkoval a chtěl poorat ale nejde to poorat. Poradí mi někdo jak z toho opět udělat pole a zasadit jinou plodinu?
2/ Kdy je možné začít sázet kukuřici, brambory, a řepu? Je to od určitého postupu? Zatím v nabídce nemám.
3/ Z nákladních aut je v obchodě US Truck červený. Viděl jsem i tahače Man, Mercedes.. Jsou tyto ve hře při nějakém postupu, nebo jsou to stažené mody, které na PS3 nedostanu?
Děkuji za rady
j. Smile 
Návrat nahoru Goto down
bejbik007
Support
Support
bejbik007


Počet příspěvků : 67
Registrován : 11. 07. 11

jak poorat trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poorat trávu   jak poorat trávu EmptySat Jan 11, 2014 9:10 pm

Tak za 1) v pc verzi je ze když mas za traktorem pluh tak je tam moznost vytvareni pole u PS3 to bude také ale budes to muset udelat sam pomocnik na to nepujde pouzit.
2) ve hre jsou tri druhy secek a- psenice ,jecmen ,repka a trava
b-kukurice a repa
c- brambory
vse to mas napsane v obchode se stroji k cemu to slouží
3) do verze PS3 nejde nic dat takze pouze to co mas v zakladu, ty mercedesy a atd jsou pro PC verze
Návrat nahoru Goto down
jerrysk

jerrysk


Počet příspěvků : 2
Registrován : 13. 09. 11

jak poorat trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poorat trávu   jak poorat trávu EmptyMon Jan 13, 2014 7:24 pm

Moc díky za info a rady. Postupně jsem na to přišel, ale děkuji. Ještě malý dotaz ke koupi strojů. Již mě to píše, že další si koupit nelze ( nedostatek slotů ) Jak se získávají další sloty, mimo to že se musím vzdát nějakého svého stroje a prodat ho
díky
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

jak poorat trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poorat trávu   jak poorat trávu EmptyTue Jan 14, 2014 8:15 am

tak to v PC není, nám se muže stát jedině, že máme "málo místa v šopu", ale to stačí odjet z tohoto placu mimo někam a jsme bez problému
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





jak poorat trávu Empty
PříspěvekPředmět: Re: jak poorat trávu   jak poorat trávu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
jak poorat trávu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak nabrat trávu ??
» jak odstranit trávu z pole
» Ako posekat travu s pomocnikom
» Silo na slámu,seno a trávu
» Přístřešek na trávu, slámu, siláž a směs

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: