ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
patres1110
štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 28

PříspěvekPředmět: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Wed Jan 08, 2014 5:35 pm

Zdravím. Už dávnejšie som si editoval oltania mapu. Hrával som sa, všetko fungovalo. Dnes som sa rozhodol, že ju idem ešte vylepšiť, niečo pomeniť a zrazu mi nejde otvoriť v GE. Načítava a po chvílu mi napíše Program GE prestal pracovať. Už som z toho zúfalý, skúšal som GE aj preinštalovať a stále nič, žiadna zmena. Viete mi prosím vás niekto poradiť?
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *

Počet příspěvků : 136

PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Thu Jan 09, 2014 1:11 pm

To může být nějaký bordel v systému, pokud to šlo a najednou nejde. Nebo nový ovladače na něco, který zrovna nejsou nejlepší...
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *

Počet příspěvků : 247

PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Thu Jan 09, 2014 2:39 pm

Vyzkoušej GE 5.0.3. třeba to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 205

PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Thu Jan 09, 2014 9:10 pm

nemas nahodou tu mapu v mods este v zipe?niekedy sa stane ze ak si ju chces editovat tak ti ju neotvori koli tomu ze ju pouziva aj iny program alebo GE co mas tak preinstaluj

štamgast 2
štamgast 2

Počet příspěvků : 28

PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Fri Jan 10, 2014 4:28 pm

tak nakoniec to bolo v tej verzii editoru...inak dakujem za rady!
Len teraz mám další problém, mapu som si ešte editoval a teraz ak spustím hru, vyberiem si tú mapku, tak mi ju načítava načítava a nespustí...kde môže byť chyba? v čom?
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 205

PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Fri Jan 10, 2014 5:31 pm

upni sem svoj log co ti tam hadze

PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   Today at 10:24 pm

Návrat nahoru Goto down

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: