ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu EmptyWed Jan 08, 2014 5:35 pm

Zdravím. Už dávnejšie som si editoval oltania mapu. Hrával som sa, všetko fungovalo. Dnes som sa rozhodol, že ju idem ešte vylepšiť, niečo pomeniť a zrazu mi nejde otvoriť v GE. Načítava a po chvílu mi napíše Program GE prestal pracovať. Už som z toho zúfalý, skúšal som GE aj preinštalovať a stále nič, žiadna zmena. Viete mi prosím vás niekto poradiť?
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu EmptyThu Jan 09, 2014 1:11 pm

To může být nějaký bordel v systému, pokud to šlo a najednou nejde. Nebo nový ovladače na něco, který zrovna nejsou nejlepší...
Návrat nahoru Goto down
marwe007-cz
Ace *
Ace *
marwe007-cz


Počet příspěvků : 247
Registrován : 07. 12. 12

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu EmptyThu Jan 09, 2014 2:39 pm

Vyzkoušej GE 5.0.3. třeba to pomůže.
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu EmptyThu Jan 09, 2014 9:10 pm

nemas nahodou tu mapu v mods este v zipe?niekedy sa stane ze ak si ju chces editovat tak ti ju neotvori koli tomu ze ju pouziva aj iny program alebo GE co mas tak preinstaluj
Návrat nahoru Goto down
patres1110
štamgast 2
štamgast 2
patres1110


Počet příspěvků : 28
Registrován : 14. 08. 13

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu EmptyFri Jan 10, 2014 4:28 pm

tak nakoniec to bolo v tej verzii editoru...inak dakujem za rady!
Len teraz mám další problém, mapu som si ešte editoval a teraz ak spustím hru, vyberiem si tú mapku, tak mi ju načítava načítava a nespustí...kde môže byť chyba? v čom?
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu EmptyFri Jan 10, 2014 5:31 pm

upni sem svoj log co ti tam hadze
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty
PříspěvekPředmět: Re: GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu   GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
GE mi nechce otvoriť moju editovanú mapu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» nejde načítať editovanú mapu
» Ako otvoriť porty na modeme/routery
» hledam mapu
» nechce mi nacitat
» Courseplay 3.2 cz nechce mi vysejpat vlek:-(

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: