ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nezobrazuje sa mi traktor v hre

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Toskoo
štamgast 2
štamgast 2
Toskoo


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 10. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyThu Jan 16, 2014 9:36 pm

Zdravím
Stiahol som si tento traktor :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jedná sa o Valtru s MR modom ale ak to dám do zložky " mods " tak sa mi v hre neobjaví Sad Neviete kde je chyba ? Sad
Návrat nahoru Goto down
MartinAce

MartinAce


Počet příspěvků : 11
Registrován : 02. 07. 13

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 1:28 pm

a mas v zlozke mod zakladny mr mod
Návrat nahoru Goto down
Toskoo
štamgast 2
štamgast 2
Toskoo


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 10. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 1:30 pm

Jasné že mám, MR mod už mám vyše mesiaca. A len táto Valtra mi nejde :/
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 1:58 pm

A log ti niečo piše?
Návrat nahoru Goto down
Toskoo
štamgast 2
štamgast 2
Toskoo


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 10. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 2:17 pm

Aký log ? :O Nerozumiem
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 3:57 pm

No pokial sa ti nezobrazuje v obchode bude zrejme niekde chyba a ta by sa mala ukazať v logu ak nevieš kde, spusti hru keď sa ti načita tak stlač vlnovku ktora je pod esc (escape) mal by sa ti ukazať log ale asi ho nebudeš mať zapnuty ak nevieš čo to je. Ak ho nemaš vypni hru choď do Dokumenty\My Games\FarmingSimulator2013  uplne dole by si mal mať textovy dokument s nazvom log, otvor ho a pozri sa či tam nemaš nejaky error alebo ho sem cely daj.
Návrat nahoru Goto down
Toskoo
štamgast 2
štamgast 2
Toskoo


Počet příspěvků : 34
Registrován : 12. 10. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 4:54 pm

Load mod: mrValtraN163_ploughspec
Error: Failed to open xml file C:/Users/Tomáš/Documents/My Games/FarmingSimulator2013/mods/mrValtraN163_ploughspec/modDesc.xml'
Error: Missing descVersion attribute in mod mrValtraN163_ploughspec

Mám to... A čo s tým ?
Návrat nahoru Goto down
Martin SK
Moderátor
Moderátor
Martin SK


Počet příspěvků : 205
Registrován : 17. 07. 11

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyFri Jan 17, 2014 4:58 pm

do kosa Smile
Návrat nahoru Goto down
Roman83
štamgast 5
štamgast 5
Roman83


Počet příspěvků : 67
Registrován : 17. 02. 12

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptySat Jan 18, 2014 9:06 am

Ten traktor mal zle zapisany plughspec v moddesc stačilo ju prehodiť na prve miesto pred realisticVehicle a už sa da kupiť ale su tam aj dalšie chyby ako blatniky su biele lebo nemože najsť cestu k texturam teda ak tam vobec su neviem nepozeral som + zastaraly shader atď atď.
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre EmptyMon Mar 17, 2014 4:25 pm

Cau.

Zkousel nekdo tento mr Xerion SaddleTrac 3800? Na ruznych strankach s modama ma vcelku dobre hodnoceni, ale me se nezobrazuje v obchode a v logu zadnou chybu taky nevidim. Nevi nekdo cim to muze byt?
Existuje kdyztak nejaky jiny xerion, ktery se da pouzit k tomu navesu na obrazku?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezobrazuje sa mi traktor v hre   Nezobrazuje sa mi traktor v hre Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nezobrazuje sa mi traktor v hre
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» BUG
» Traktor 3
» traktor s AP
» Traktor-mod
» Traktor Valtra

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Traktory-
Přejdi na: