ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy

Goto down 
+3
Fyrysan
Jerrow
zahradnicek
7 posters
AutorZpráva
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyTue Feb 11, 2014 6:22 pm

Zdravim vsechny farmare.
Stahl jsem si tenhle skvely mod z ls-novinek, verzi more realistic. Vse funguje tak jak ma, ale kdyz chci pripojit listu k voziku, na transport, tak mi lista i vozik zmizi kdesi daleko v oblacich a pristane nekde kilometr ode me.
Chci se tedy zeptat kdo ma tento mod, jestli ma stejny problem? Popripade co se s tim da delat?
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 8:50 am

Dělá mi to taky. Nejjednodušší řešení je vozík nepoužívat...
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 3:57 pm

Tuším že jsem ho měl stáhnutý a žádný problém nebyl ale nejsem si 100% jistý. Každopádně tady je obyč verze s lištou i na brambory (je stejná jak na řepu ale pro odlišení má na sobě napsáno POTATO) a funguje naprosto bezchybně, včetně vozíku

http://uloz.to/xGXEbXNX/ropa-euro-pack-rar
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 7:21 pm

Jerrow priznam se, ze me to uz taky napadlo Very Happy

Fyrysan diky, ale me jde hlavne o to More Realistic. S tema obycejnejma strojema uz nehraju, je to totiz hruza po tom, co jsem vyzkousel MR.

Kazdopadne vcera jsem to jeste chvili zkousel a jednou z asi deseti pokusu se mi to povedlo pripojit, ze vozik nikam neodletel  jupi  Takze je mozny, ze je to jenom tim na to najet fakt totalne presne.
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *
Jerrow


Počet příspěvků : 136
Registrován : 24. 07. 12

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 7:39 pm

Podle mě je to nějakým modem. Mě to dělá normální i MR verze, ale pokud to Fyrysanovi jde... Jen přijít na to, jakým modem to může být... Mám převážně všechny MR, jen kombajny používám normální.
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 7:59 pm

Jop, to me uz taky napadlo, ale mam asi 250 modu a nechce se mi zkouset jeden po druhym Very Happy Ale kdyby jsi na to prisel, tak napis cim to bylo, treba mam ten kazi-mod taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
klokan44
štamgast 2
štamgast 2
klokan44


Počet příspěvků : 34
Registrován : 13. 08. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 8:21 pm

zahradnicek, moc ti neporadím, ale dost by mě zajímalo, na které mapě využiješ 250 modů
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 8:29 pm

zahradnicek jediný rozdíl mezi obyč a MR verzí je to že obyč jede max 20kmh zatímco MR jede 25kmh.

Jinak jsem to stáhnul a odzkoušel jak na origo mapě tak i na MR Hagenstedt a na obou je všechno naprosto v pořádku. Zkoušel jsem to zapojit i naopak což je prakticky nemožné takže v tom ta chyba nebude. Ještě bych doplnil že najíždět přesně fakt není potřeba, jakmile se mi objeví ikona zmáčknu R i když je vozík tak křivě že se dotýká země jen jedním kolem Very Happy a nic (kromě připojení lišty) se nestane.

Pokud se nechcete hrabat v modech a zjišťovat který vám ten vlek "prasí" tak bych si stáhnul tu obyč verzi, obě, pouze na řepu a na řepu + brambory, jsem používal/používám už nějaký ten pátek a taky jsou v pořádku.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 8:40 pm

A log je cisty? Nie su v nom zapisane dajake chyby?
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 9:01 pm

No v logu se moc nevyznám ale co se týče tohohle modu tak tam vypisuje 4 chyby

Warning: Missing l10n for button RopaEuroTiger_AUTOSTEER in mrRopaEuroTiger
Warning: Missing l10n for button RopaEuroTiger_WindowOpen in mrRopaEuroTiger
Warning: Missing l10n for button RopaEuroTiger_DoorOpen in mrRopaEuroTiger
Warning: Missing l10n for button RopaEuroTiger_OpenPanel in mrRopaEuroTiger

Ale je to dost nahoře takže to bude spíš když jsem to zkoušel MR zkoušel poprvé zároveň s první verzí.
Návrat nahoru Goto down
klokan44
štamgast 2
štamgast 2
klokan44


Počet příspěvků : 34
Registrován : 13. 08. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 9:22 pm

Fyrisan, ty warningi dělá patch 2, nejsou přiřazené klávesy, na funkci modu to vliv nemá
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 9:26 pm

je dakde Error alebo call stack?
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 9:36 pm

Error ne ten bych vypsal hned a ani call stack

Jinak ty funkce tam klávesy mají a jsou funkční
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyWed Feb 12, 2014 10:53 pm

klokan44 napsal:
zahradnicek, moc ti neporadím, ale dost by mě zajímalo, na které mapě využiješ 250 modů

Na zadne, ale na ruznych mapach vyuziju ruzne stroje Smile Jsem tak trochu nadsenec Very Happy

Fyrysan napsal:
zahradnicek jediný rozdíl mezi obyč a MR verzí je to že obyč jede max 20kmh zatímco MR jede 25kmh.

Tak rozdilu je tam urcite vic. Me jde o to celkovy chovani stroje - zrychleni, brzdy, pracovni rychlost, rychlost otaceni kol. Taky treba to, ze ta obyc verze jede 20 po rovine ale i do kopce atd. atd.
Proste MR je MR Smile
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyThu Feb 13, 2014 8:18 am

Zahradníčku, buď tak nadšený taky do čtení pravidel fora,....... -> především pravidlo o "citacích"
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyThu Feb 13, 2014 11:45 am

A muzes mi rict v cem vidis problem jindar? Predesly prispevek jsem necitoval, nic jinyho tam o citacich neni.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyThu Feb 13, 2014 1:13 pm

4. Necitujte obrázky. Snížíte tím vytížení serveru. Necitujte předcházející příspěvky!

podle mě ty příspěvky, které jsi ciotoval jsou předešlé ne? :Djsou před tebou, jsou,.... nicméně je to slovíčkaření a podle mě je blbost se tu hádat, logicky vycházím z toho, že tu nechcem zbytečně spamu a proto jsou citace zakázané,..... čili logicky,... nebudu citovat každou chujovinku a raději rovnou odpovídám,........
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyThu Feb 13, 2014 2:08 pm

1. předchozí příspěvky necitoval, třeba můj je 3 pozpátku a od klokana 2 pozpátku takže nevím v čem je problém.

2. můj dojem je že "porušuješ" poslední řádek ve svém podpisu
Návrat nahoru Goto down
zahradnicek
štamgast 4
štamgast 4
zahradnicek


Počet příspěvků : 58
Registrován : 10. 01. 14

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyThu Feb 13, 2014 3:01 pm

Ok, tak priste budu citovat jen prispevky, ktere jsou az po tom mem Smile
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyMon Feb 17, 2014 8:46 am

Poslechni, nevím, kde všichni berou touhu se pouštět do nějakých diskuzí, prostě necituj a máme po problému oba ano? .... děkuji
Návrat nahoru Goto down
VlFarmer

avatar


Počet příspěvků : 11
Registrován : 03. 06. 12

Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy EmptyTue Feb 18, 2014 12:06 pm

U toho vozíku a lišty můžou být špatně nastavený kolize a pak to takhle lítá.

A tobě Jindare taky odpovím. Kdyby to tvoje napomenutí bylo korektní, tak s tebou nemá co kdo diskutovat. To co udělal zahradníček, je úplně normální postup, aby bylo jasný, na co reaguje. A když zrovna ty s tvým spamoidním podpisem na půl stránky napomínáš někoho, aby necitoval dvě krátký věty, že je to spam, tak se nediv.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy   Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ropa Euro Tiger - problem s pripojenim listy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ropa Euro Tiger XL
» Asi nejlepsi mod co byl vydan ROPA EURO TIGER PACK
» Ropa Tiger
» Euro Ropa
» problem s pripojenim

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Kombajny / Řezačky-
Přejdi na: