ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

z Artic do AWS

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
JOHOsvk
Support
Support

Počet příspěvků : 554

PříspěvekPředmět: z Artic do AWS   Sat Feb 15, 2014 12:06 pm

Ahojte

Prosím vás ako prerobím lámajúci sa báger alebo traktor na báger ktorý sa neláme ale natáčajú sa mi všetky 4 kolesá zatiaľ sa mi natáčajú len zadné ale predné ostávajú na pevno a bager sa láme stačí len niečo prepísať v skripte či treba niečo upraviť aj priamo v GE?

dík
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor

Počet příspěvků : 457

PříspěvekPředmět: Re: z Artic do AWS   Mon Feb 17, 2014 9:05 am

Nějak moc jsem tě nepochopil, pokud ti jde o to, aby měl stroj tzv "kraba" - boční chod, kdy se obě nápravy natočí, tak pak bys na to měl buď použít nějaký skriptík, který s tím umí pracovat (viz třeba manitou zde : http://uloz.to/xk4mJgt/manitoumlt735-zip
tam to mužeš vykuchat,...... a pokud ti jde jen o to, aby se kola na obou nápravách točily ve směru jízdy, tak pak stačí ve stroj.xm. ve Wheels nastavit každé kolo jako řiditelné a mělo by to jít

JindarCZ
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX[/color]
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support

Počet příspěvků : 554

PříspěvekPředmět: Re: z Artic do AWS   Mon Feb 17, 2014 8:32 pm

už som zohnal radu už som to aj urobil bolo treba zakázať lámanie bágra a potom som už len nápravy upravil v skripte ale aj tak díkes
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: z Artic do AWS   Today at 4:37 pm

Návrat nahoru Goto down

z Artic do AWS
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: