ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zetor Historie a UŘI

Goto down 
+6
bjatskular
tght
martin521
Krchnajs
pipinbob
pieter1
10 posters
AutorZpráva
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyWed Feb 19, 2014 10:55 pm

Komplet všechny traktory jsou převedeny do MR modu. Mají cca reálnou velikost, reálné zvuky přesně dle typu, reálnou hmotnost, reálné parametry, mod pro zapadnutí a mod pro řazení.

Tento pack obsahuje Zetory:
15, 25, Super 35
2011, 3011, 4011
2511, 3511, 3545, 4511
5611, 5645
5718, 6748
6911, 6945
5011, 6011, 7011, 7045
5211, 6211, 7245
7711, 7745

Později přidám link ke stažení.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyWed Feb 19, 2014 11:23 pm

Tak tohle jestli se povede by bylo užasný a to manualní řazení by bylo naprostá pecka už se mooc těším tedka.
Návrat nahoru Goto down
Krchnajs

Krchnajs


Počet příspěvků : 6
Registrován : 28. 12. 13

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Mar 03, 2014 5:13 pm

Tak tohle vypadá moc hezky a vypadáto na moc dobře odvedenou práci jestli to bude venku tak bude pecka!Smile
Návrat nahoru Goto down
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Mar 03, 2014 5:41 pm

stále na tom pracuju...ale už finišuju...
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyTue Mar 04, 2014 3:41 pm

Jenom to neuspěchej at to stojí zato moc se nato těším až to bude ale radši si počám aby to fungovalo tak jak to má fungovat :d
Návrat nahoru Goto down
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Mar 17, 2014 7:19 pm

tak a je to tu.
Zetory histoie + UŘ i. Všechny traktory obsahují reálné zvuky, reálné parametry, cca reálné velikosti, more realistic mod, mod řazení a mod zapadnutí.
Stahovat můžete zde: [You must be registered and logged in to see this link.]

drobné nedostatky možné. Zapadnutí není u Zetoru 5011 a 5211
Návrat nahoru Goto down
Krchnajs

Krchnajs


Počet příspěvků : 6
Registrován : 28. 12. 13

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Mar 17, 2014 10:23 pm

Už stahuju !! A už se toho nemůžu dočkat jaká to bude pecka!
Návrat nahoru Goto down
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Mar 17, 2014 10:29 pm

kdyby byly nějaké problémy tak sem s nima. je tam dost věcí které jsem musel překopat i graficky. U mě to vše sedí tak jak má...tak snad v jiných verzích to nebude dělat problémy
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Mar 17, 2014 11:20 pm

Ahoj traktory super ale jak dám T4 manualní řazení tak se mi hra sekne a nejde stím nic dělat třeba to ještě nějak doladíš bylo by to super.
Návrat nahoru Goto down
Krchnajs

Krchnajs


Počet příspěvků : 6
Registrován : 28. 12. 13

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyTue Mar 18, 2014 10:40 am

Kdyby něco bylo tak řeknu už abych měl překoplý windows a pustím se do testování!Smile Jinak fotky ze hry budu na svoji stránku [You must be registered and logged in to see this link.] Tak se pak koukni když se ti bude chtít Smile
Návrat nahoru Goto down
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyThu Mar 20, 2014 8:39 pm

opravdu nevím v čem je u řazení problém...zkoušel jsem všechny traktory s manuálem a všechny fungují....zkuse se podívat jestli něco nenapsal log...vím že je pár chyb v nepřevedených texturách, ale s řazením problém nemám....zkontroluj poslední update. Mám nainstalovaný patch 2.0.
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyFri Mar 21, 2014 12:50 am

Ahoj tak už vím kde byla škoda já mám nejnovější enchine MR realistic.Tedka sem dal starší verzi a všecko jede jak má.Škoda že to má takovej vliv tady nato
Návrat nahoru Goto down
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyFri Mar 21, 2014 8:22 am

jsem rád že se to vyřešilo. I když tedy ne pozitivně. Pravděpodobně script, který má na starosti řazení není kompatibilní s novým enginem MR modu. Bohužel script jsem neprogramoval, takže na něm nemám co změnit.
Návrat nahoru Goto down
pipinbob
štamgast 4
štamgast 4
pipinbob


Počet příspěvků : 57
Registrován : 26. 11. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyFri Mar 21, 2014 12:17 pm

Jo tak to je velká škoda že to nejde předělat ale třeba někdy v budoucnu to půjde už by mohli udělat final toho mr aby to všecko už sedělo stěma novíma traktorama a bylo by to vyřešené snad se dočkáme.
Návrat nahoru Goto down
martin521

martin521


Počet příspěvků : 2
Registrován : 17. 02. 14

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyFri Mar 21, 2014 3:47 pm

naprosto skvely traktory  super prace. jen bych mel otazecku, necchystas se delat takhle i vetsi zetory? treba 8045 12011 nebo tak?
Návrat nahoru Goto down
pieter1
štamgast 2
štamgast 2
pieter1


Počet příspěvků : 27
Registrován : 18. 09. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyThu Apr 03, 2014 1:59 pm

Ano chystám se i na Zetor UŘ II a později snad i UŘ III.
Návrat nahoru Goto down
tght

tght


Počet příspěvků : 1
Registrován : 15. 07. 14

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyWed Jul 16, 2014 8:06 am

Ako sa prepíňa manuálne radenie, a redukcie ?
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyWed Jul 16, 2014 4:31 pm

Co se tak podívat do nastavení, nebo do sekce more realistic?
Návrat nahoru Goto down
vojto

vojto


Počet příspěvků : 13
Registrován : 14. 12. 14

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyThu Dec 18, 2014 5:58 pm

mod jsem si stáhl ale nejdemi spustit furt to píše není volné misto musítr odstranit věci
Návrat nahoru Goto down
Franczesco
štamgast 5
štamgast 5
Franczesco


Počet příspěvků : 66
Registrován : 01. 07. 14

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyThu Dec 18, 2014 8:09 pm

Mám takový problém, že když stáhnu ten pack a chci ho rozbalit, tak mi to napíše,      C:\Users\TOSHIBA\Documents\My Games\FarmingSimulator2013\mods1\Zetor-mr-maxipack.zip: Archiv má buďto neznámý formát nebo je poškozen
a to samé i když to chci se zipu zkopírovat.
Nevíte někdo co s tím? Crying or Very sad Sad pls
Návrat nahoru Goto down
drewCZ
Lama
Lama
drewCZ


Počet příspěvků : 164
Registrován : 18. 11. 13

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: MAXIpack Zetor NEBRAT!   Zetor Historie a UŘI EmptyThu Dec 18, 2014 8:30 pm

Nechci vypadat jako škarohlíd, ale:
1) stažený archiv píše že je poškozený, což znamená, že je co?.... poškozený Shocked Jediné řešení je stáhnout ho znova - ten archiv!
2) maxipack stojí za houby. dost jsem se s ním navztekal, mody tam jsou poněkud odfláknuté a nakonec z celého packu používám tři traktory, které jsem si ještě musel upravit, aby byly fakt podle reálu.

Takže trpělivost, notepad++ na editaci a číst dokumentaci MR a testovat a testovat! To je výsledek maxipacku Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Matěj Ortman
štamgast 2
štamgast 2
Matěj Ortman


Počet příspěvků : 25
Registrován : 26. 09. 16

Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI EmptyMon Oct 03, 2016 2:20 pm

tak dej ten link
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zetor Historie a UŘI Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zetor Historie a UŘI   Zetor Historie a UŘI Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zetor Historie a UŘI
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zetor do mr
» Zetor
» zetor
» Zetor s AP
» Zetor s ap

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Fotky a videa ze hry (LS13)-
Přejdi na: