ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Světla od majáků VYŘEŠENO

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptyThu Mar 13, 2014 4:12 pm

Chtěl jsem se zeptat kde mám hledat světla které háže maják na krajinu kolem. Chtěl bych je odstranit ale nevím co a kde hledat. Díky


Naposledy upravil Fyrysan dne Sat Mar 15, 2014 5:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptyThu Mar 13, 2014 7:03 pm

Pozri v i3d v casti na ktoru ukazuje beaconLights v XML stroja. Malo by to vyzerat dajako takto:
<beaconLights>
<beaconLight index="0>29" speed="0.016" />
</beaconLights>
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptyFri Mar 14, 2014 5:26 pm

No to je přímo maják ale mě jde o to světlo které hází kolem sebe. V i3d jsem už kolem majáků zkoušel mazat různé věci ale bez výsledku.
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptyFri Mar 14, 2014 7:45 pm

Tak to bude nejake nestandardne riesenie. Nie je to nejaka zvlastna specializacia? Inac by na mieste majaku muselo byt dajake svetlo.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptySat Mar 15, 2014 4:07 pm

No jsou to právě ty odlesky od majáků. Moc modů je nemá ale už jsem jich nějakou řádku měl, většinou se ale jednalo o mody které mi neseděly tak jsem to neřešil ale tenhle je super tak bych to chtěl nějak pořešit

Jedná se o tento kombajn http://uloz.to/xt2xnyU8/claaslexion780packv2-rar , jde pouze o kombajn vlečku mám jinou na které jsou "standardní" majáky
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptySat Mar 15, 2014 4:55 pm

Ahoj

V i3d subore odskrtni Visibility pre svetla(lights) na poziciach
0>8|44|0|0|0
0>8|43|0|0|0

a je to Smile
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO EmptySat Mar 15, 2014 5:09 pm

A je to! Díky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Světla od majáků VYŘEŠENO Empty
PříspěvekPředmět: Re: Světla od majáků VYŘEŠENO   Světla od majáků VYŘEŠENO Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Světla od majáků VYŘEŠENO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Světla
» svetla
» světla
» světla
» Světla

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: