ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
sirann

sirann


Počet příspěvků : 1
Registrován : 11. 07. 11

MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje  Empty
PříspěvekPředmět: MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje    MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje  EmptyMon Mar 24, 2014 4:55 pm

Zdravím nejzkušenější ze zkušených, jelikož jsem ladič poloamatér, mam na vás několik dotazů. V MR v.1.2 šli stroje na automat bez problémů, ale v 1.3.16 mam problém u mrClass_Lexion_770TT s "Nedostatečný výkon. Zkontrolujte výkon stroje a požadavky připojeného zařízení." při obsíkání na Autocombine. Zkoušel jsem v modDesc zvednout výkon, ale pořád nejde obsíkat. To samé u řezačky a odvozu od nich na auto nebo courseplay. Zkoušel to někdo z Vás poladit?
Díky
Orbě zdar
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE
PK


Počet příspěvků : 359
Registrován : 21. 01. 13

MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje  Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje    MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje  EmptyTue Mar 25, 2014 7:14 pm

Ked som pouzival Autocobine s MR modom robilo mi to to iste. Problem bude asi v tom, ze obe mody sa snazia prepisat(override) rovnake skripty a biju sa. Podla mna sa tie 2 mody nedaju pouzivat dohromady.
Návrat nahoru Goto down
 
MoreRealistic game engine 1.3.16 a síla stroje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Giants Game Engine prestal pracovať.
» Lacna pracovna sila
» MORE REALISTIC ENGINE
» gigants engine
» giants engine

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Ostatní-
Přejdi na: