ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 triple farming

Goto down 
+6
bubo122
Fyrysan
mareno21
poldikroman
koudelka
mkonas
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
JOHOsvk
Support
Support



Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Sep 12, 2014 3:00 pm

Tonda to urobil preto tak ako to urobil lebo v samotnej hre nejde urobiť seno ako také teda aspoň tak nejak mi to raz dávnejšie vysvetľoval jednoducho keď pokosíš obrátiš a máš akože seno tak to nie je seno hra to berie stále že je to tráva
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
Anonymous



triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Sep 12, 2014 5:51 pm

De vidět že kromě keců o hře víte prd. Tvůrci hry si to dobře pohlídali aby nebylo jen tak jednoduché udělat a posbírat seno. Hlavně posbírat samozběrem. Práve ten samozběr má zakázané aby vzal to seno jako seno a šlo ho vysypat do skladu.

bubo122: Už by jsi mohl vědět že ne vše jde ve hře udělat jako ve skutečnosti. Ale vám je furt vše málo a budete remcat na vše. Pak se nedivte že mody skoro nikdo už nedělá.

No někdo má takové stroje co umí i to seno ze země pozbírat a zůstane to seno senem.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Sep 12, 2014 9:37 pm

Nintna: mne stačí to čo mám - takže to tvoje málo mi je fuk. A k realite sa snažím priblížiť tak ako sa dá, preto odmietam tie vaše výmysly úplne mimo reálny svet. Problém je ten, že si všetci okolo Tondu myslíte, že to čo máte, je to najlepšie na svete. Ale to ste na veľkom omyle. Nie ste schopný prijať žiadnu kritiku a hneď sa len urážate. Normálny ľudia, čo robia mody (ja ich nerobím, len sem tam si niečo opravím alebo upravím) sú schopný komunikácie a dá sa s nimi diskutovať aj o nedostatkoch ich modov - čo vo vašom prípade nie je možné. Tvárite sa, že ste neomylný a všetko čo robíte nemá žiadnu chybu. Howgh.
Návrat nahoru Goto down
krenky
štamgast 2
štamgast 2
krenky


Počet příspěvků : 30
Registrován : 05. 09. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Sep 12, 2014 9:49 pm

Ahoj vysypal jsem ho jak je ta tráva tam my to vzalo i seno.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Sep 19, 2014 7:25 pm

Mám problém s míchárnama které jsou na farmě. Funguje mi pouze "mixing plant 3" 1 a 2 jsou plné ale pořád bliká červená kontrolka a celková směs je stále na nule. Je to chyba mapy a dělá to všem nebo je to nějakým modem?
Návrat nahoru Goto down
krenky
štamgast 2
štamgast 2
krenky


Počet příspěvků : 30
Registrován : 05. 09. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptySat Sep 20, 2014 8:34 pm

Ahoj poradte mi v Triple Farming nějakou větší sekačku na trávu za traktor. Dík za odpověd.
Návrat nahoru Goto down
Fyrysan
SUPER ACE
SUPER ACE
Fyrysan


Počet příspěvků : 342
Registrován : 12. 07. 11

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptySun Sep 21, 2014 7:35 am

Já bych řekl že bude fungovat jakákoliv. Já osobně používám tuto http://uloz.to/xhDyKju/poettingerx8collector-open-me-rar
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptySun Sep 21, 2014 10:05 am

Fyrysan: mne fungujú všetky bez problémov
Návrat nahoru Goto down
krenky
štamgast 2
štamgast 2
krenky


Počet příspěvků : 30
Registrován : 05. 09. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyMon Sep 22, 2014 11:37 pm

Dobrý večer prosím vás poradte mi někdo proč mi v Triple-Farming BETONWERK NEVYRÁBÍ PANELY písek a štěrk tam mám ale vodu tam vozím a nemohu ji vyložit.Vím kde ale ikona se mi tam neukáže,ani nebliká ten panel co mi tam chybí.Nevím kde dělám chybu.Poradte mi prosím.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 8:53 am

Krenky: vodu musíš navozoviť, inak to nebude vyrábať. Akým vlekom to tam vozíš? Mne to funguje bez problémov.
Návrat nahoru Goto down
krenky
štamgast 2
štamgast 2
krenky


Počet příspěvků : 30
Registrován : 05. 09. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 9:08 am

Ahoj vozím to cisternou z mapy BRODEK 2, na močůvku a vodu.
Návrat nahoru Goto down
krenky
štamgast 2
štamgast 2
krenky


Počet příspěvků : 30
Registrován : 05. 09. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 9:18 am

Porad jakým to mám vozit.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyTue Sep 23, 2014 10:29 am

Ja používam GarantWater alebo cisternu na vodu od FSM-Krampe-Trialer-pack(je aj tu na LS-novinkach, vleky-ostatné)
Návrat nahoru Goto down
krenky
štamgast 2
štamgast 2
krenky


Počet příspěvků : 30
Registrován : 05. 09. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Sep 26, 2014 8:27 am

Ahoj prosím vás poradte jaké jsou nejlepší kombajny do triple farming.
Návrat nahoru Goto down
tony77

tony77


Počet příspěvků : 9
Registrován : 26. 12. 11

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: for sale   triple farming - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2014 4:45 pm

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda tam také máte tyhle cedule s nápisem FOR SALE. Jak se jich mám zbavil či jak můžu ovocnou farmu či objekt k prodeji koupit. Děkuji za pochopení.
Návrat nahoru Goto down
laco1944

laco1944


Počet příspěvků : 8
Registrován : 03. 08. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptySat Nov 01, 2014 10:40 am

Ahojte traktoristi už mám FS 2015 je to niečo celkom ine a velka zábava je spraviť zo spílených stromov štiepku . Zatial sa len oboznamujem s ovládaním a výbavou predajne strojov .

prajem príjemnú zábavu
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptySun Nov 02, 2014 10:51 pm

tony: všetko ide kupovať, musíš k tej ceduli prísť pešo a potom môžeš kúpiť.Ovocná farma sa dá kúpiť až keď máš kúpenú jogurtáreň.
Návrat nahoru Goto down
laco1944

laco1944


Počet příspěvků : 8
Registrován : 03. 08. 14

triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 EmptyMon Nov 24, 2014 1:49 pm

Ahoj ,mám takýto problém ,palety vlny od oviec naložím do kamionu ktorý je určený na prevoz paliet ale ked to chcem odviest do Lídlu v každej zátačke mi spadne nejaká paleta a do obchodu prídem s prázdym kamionom . Skúšal som aj iné možnosti (plošinový príves na balíky) a robi to tak isto . Ak viete poradte Dik
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





triple farming - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: triple farming   triple farming - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
triple farming
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» JZD Bohuslavice
» Farming Shoop
» FARMING SIMULATOR 15 DATADISK
» Free DLC-Farming Classics
» Farming Simulator 2015

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: