ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Návěs na balíky vlny

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Milan8303

Milan8303


Počet příspěvků : 4
Registrován : 24. 11. 11

Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny EmptyTue Apr 15, 2014 6:05 pm

 Sad Zdar borci,poradte mi někdo nějakej návěs kterým by se dalo odvýst palety s vlnou,když nějakej stáhnu tak mi nejde koupit nebo zapojit.
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny EmptyTue Apr 22, 2014 9:19 am

divné, ale podle mě by to měl umět každý plaťák,.... máš original hru s aktuálním patchem? ,... pokud ano zkus třeba tyto:

http://ulozto.cz/xuj8od8m/csmc-sts-8m-plato-zip
http://ulozto.cz/xXVTynDH/csmc-hw-60-11-zip

ty by měli jít
Návrat nahoru Goto down
Milan8303

Milan8303


Počet příspěvků : 4
Registrován : 24. 11. 11

Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny EmptyTue Apr 22, 2014 6:51 pm

Díky moc,ale kdyz chci jeden nebo druhej koupit tak mi hra spadne,já už nevím co s tím.?
Návrat nahoru Goto down
Peha761
Bloody Harvester
Bloody Harvester
Peha761


Počet příspěvků : 629
Registrován : 21. 10. 11

Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny EmptyTue Apr 22, 2014 6:56 pm

zakladna vec-kupit origio hru a dat patch 1.4 alebo 2.0 Ak to mas,kontrola logu hry-stroje s erormi vyhadzat
Návrat nahoru Goto down
jindar-cz-
Moderátor
Moderátor
jindar-cz-


Počet příspěvků : 457
Registrován : 20. 07. 11

Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny EmptyWed Apr 23, 2014 6:53 am

to mužeš psát imrvere dokola, že tady neposkytujem podporu pro warez verze hry a je to marný, je to marný , je to marný!!!, ještě se ho na to ptáš a on ti píše stále dokola, já tydle lidi budu rovnou banánovat a bude klid,......>
Návrat nahoru Goto down
bjatskular
Moderátor
Moderátor
bjatskular


Počet příspěvků : 378
Registrován : 25. 08. 11

Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny EmptyWed Apr 23, 2014 8:07 am

No jo, ale to bys ze sebe hned udělal ,,toho´´ s kým se nechceme ztotožnit Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návěs na balíky vlny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návěs na balíky vlny   Návěs na balíky vlny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návěs na balíky vlny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Balíky Vlny
» Náves
» odvoz vlny
» Vlek na balíky MP
» lis na kulate baliky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2011 :: Smetiště dotazů-
Přejdi na: