ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Prosím o radu či pomoc

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
hakunamatata321

hakunamatata321


Počet příspěvků : 3
Registrován : 20. 04. 14

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptySun Apr 20, 2014 4:49 pm

Dobrej stáhnul jsem si mapu Triple Farming map v2.1, u této mapy se píše že tam jsou mody na písek a štěrk. Po spuštění teto mapy jsem nepřišel nato jak a do čeho naložit v pískovně pod sily písek či štěrk. Předem děkuji za pomoc
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptySun Apr 20, 2014 5:08 pm

Pohľadaj si staršiu verziu a tam boli potrebné odkazy na vleky - piesok, chlieb, jablka...
Návrat nahoru Goto down
hakunamatata321

hakunamatata321


Počet příspěvků : 3
Registrován : 20. 04. 14

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptySun Apr 20, 2014 5:28 pm

Hledal jsem všude možně a nic jsem nenašel
Návrat nahoru Goto down
koudelka
Support
Support
koudelka


Počet příspěvků : 110
Registrován : 12. 07. 11

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptyMon Apr 21, 2014 7:59 am

Nehledal jsi úplně všude, a nebo hledal jsi špatně!
Tady je třeba hledat: TripleFarming Map v 2.1
Návrat nahoru Goto down
http://www.ls2011.funsite.cz/
Ježura
štamgast 1
štamgast 1
Ježura


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 05. 12

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptySun Apr 27, 2014 9:24 am

Také jsem hledal ten správný vlek. Když jsem ho našel tak písek se ze zásobníku vesele sype, ale štěrk mi dát nechtějí. Nevíte někdo proč?  Je tam třeba nějaká časová prodleva, než natěží dost štěrku?
Návrat nahoru Goto down
JOHOsvk
Support
Support
JOHOsvk


Počet příspěvků : 554
Registrován : 28. 08. 11

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptySun Apr 27, 2014 9:44 am

treba pozrieť či vlek podporuje aj štrk ak nie treba ho dopísať a textuta sa môže nechať ako piesok
Návrat nahoru Goto down
Ježura
štamgast 1
štamgast 1
Ježura


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 05. 12

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptySun Apr 27, 2014 1:20 pm

Štěrk je samozřejmě podporován, ale pořád nic. Při kontrole jsem ještě objevil pár chyb v logu, tak jdu zjistit co s tím. V nejhorším přeinstaluju celou hru a začnu od začátku. I tak díky za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
bubo122
štamgast 5
štamgast 5
bubo122


Počet příspěvků : 68
Registrován : 09. 09. 13

Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc EmptyMon Apr 28, 2014 1:09 pm

Tak čo sa týka hry, ide úplne v pohode. A ten vlek má dokonca obidve textúry aj pre piesok aj pre štrk. Skontroluj si mody, či ti tam niečo nerobí neplechu. Ja mám log úplne čistý.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prosím o radu či pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosím o radu či pomoc   Prosím o radu či pomoc Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prosím o radu či pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosím pomoc
» Prosím o radu
» prosím o pomoc
» Prosím o radu
» Prosím o radu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: