ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 VLEK DANGREVILLE A BENNE

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
komrob
štamgast 1
štamgast 1
komrob


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 12. 11

VLEK DANGREVILLE A BENNE  Empty
PříspěvekPředmět: VLEK DANGREVILLE A BENNE    VLEK DANGREVILLE A BENNE  EmptySun May 18, 2014 9:47 am

STAHL JSEM SI DVA MODY VLEKU BENNE THIEVIN 24T DIRT V1.0 A DANGREVILLE 32 TONNES REHAUSSES GRILLAGEES V2.0.
MÁM U NICH ZÁSADNÍ PROBLÉM PO PŘIPOJENÍ ZA TRAKTOR JSOU JEJICH ZADNÍ NÁPRAVY VE VZDUCH - VLEKY JSOU K NEPOUŽITÍ.
ZKOUŠEL JSEM JE ZAPOJIT ZA 4 DRUHY TRAKTORU A U VŠECH SE PO ZAPOJENÍ VLEK NAKLONÍ K ZÁVĚSU A ZADNÍ KOLA JSOU VE VZDUCHU.
MÁ S TÍMTO NĚKDO NĚJAKOU ZKUŠENOST?OPRAVA ASI BEZ POUŽITÍ GE NENÍ ASI MOŽNÁ?
Návrat nahoru Goto down
Meph6
Master
Master
Meph6


Počet příspěvků : 122
Registrován : 13. 05. 14

VLEK DANGREVILLE A BENNE  Empty
PříspěvekPředmět: Re: VLEK DANGREVILLE A BENNE    VLEK DANGREVILLE A BENNE  EmptySun May 18, 2014 4:01 pm

Tohle se mi stalo, když jsem si koupil vlek USA Eaequipment 2000 CF. Po připojení k traktoru se vlek nahnul a zadní náprava zůstala ve vzduchu. Pak jsem zjistil, že se to dá vyrovnat klávesami vedle entru (konkrétně klávesa ú a §). Jsou skoro hned vedle entru tak to vyzkoušej. Ale nevím jestli je to stejný problém. Každopádně k více traktorům jsem to připojovat nezkoušel tak nevím.
Návrat nahoru Goto down
komrob
štamgast 1
štamgast 1
komrob


Počet příspěvků : 19
Registrován : 06. 12. 11

VLEK DANGREVILLE A BENNE  Empty
PříspěvekPředmět: Re: VLEK DANGREVILLE A BENNE    VLEK DANGREVILLE A BENNE  EmptySun May 18, 2014 4:34 pm

Díky za pomoc - tvá rada byla správná - vlek se opravdu vyrovná klávesami tak jak jsi napsal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





VLEK DANGREVILLE A BENNE  Empty
PříspěvekPředmět: Re: VLEK DANGREVILLE A BENNE    VLEK DANGREVILLE A BENNE  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
VLEK DANGREVILLE A BENNE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Baliký odletia z vleku po zapnutí hry
» MR vlek
» Vlek na močku
» Vlek na štěpky
» vlek BERGMANN

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Vleky-
Přejdi na: