ls-novinky.forumczech.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


https://ls-novinky.forumczech.com
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Haselbachtal map

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
honzzicek

honzzicek


Počet příspěvků : 6
Registrován : 10. 06. 14

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyTue Jun 10, 2014 5:34 pm

Zdravim vsechny parmeny. Rad bych zalozil server, kde se bude hrat co mozna nejvic realne. Zaklad by tvorila nadherna obrovska mapa haselbachtal, zacalo by se se stroji, ktere jsou na mape od zacatku (pripadne prodej a nakup jinych). Hra se nebude NIKDY urychlovat, vzdy by se pockalo na urodu v realnem case a ani by se nepouzival autopilot. Preferovat se budou moderni stroje. Mapa je opravdu obrovska, odhad okolo 1000 - 1500 hektaru. Pocet hracu neni omezen, cim vic, tim lepsi bude hrani. Nasel by se nekdo kdo by mel zajem? Nejlepe opravdovi nadsenci a ne hraci, co je cinnost
po chvili prestane bavit...
Návrat nahoru Goto down
Farmarik123456789
Master
Master
Farmarik123456789


Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 11. 13

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: urcite ze hej    Haselbachtal map EmptyWed Jun 11, 2014 12:13 am

super urcite by som sa pridal to znie dobre a aj dost velka mapka supa tie milujem. Rad sa pridam do tvojho tymu, kontakt zde na fore servuuuus:DDDDDDD jupi 
Návrat nahoru Goto down
carli26
štamgast 1
štamgast 1
carli26


Počet příspěvků : 18
Registrován : 27. 03. 13

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyWed Jun 11, 2014 8:36 pm

Ahoj.Budeš tam mít Mr stroje? Pokud ano tak zajem mám.
Návrat nahoru Goto down
honzzicek

honzzicek


Počet příspěvků : 6
Registrován : 10. 06. 14

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyThu Jun 12, 2014 7:37 am

Ahoj pařmeni. Tak včera dorazila originálka, dneska jsem nainstalovat a můžu říct, konečně mi jede multiplayer :-) až bude chvilka, tak začnu stahovat mody, pokusím se MR, ale zatím nevím, jak se to dělá - jak MR vložit do hry, nikdy mi nešly koupit, vždy mi to psalo že mám málo místa před obchodem. Pokud už to někdo dělal, nechte mi tu stručný návod plus odkazy na mody, které byste tam chtěli.
Návrat nahoru Goto down
honzzicek

honzzicek


Počet příspěvků : 6
Registrován : 10. 06. 14

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyThu Jun 12, 2014 9:00 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Zájemci, přidejte se do skupiny, tam bude lepší komunikace než tady. Budu tam dávat veškeré informace.
Návrat nahoru Goto down
carli26
štamgast 1
štamgast 1
carli26


Počet příspěvků : 18
Registrován : 27. 03. 13

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyThu Jun 12, 2014 12:50 pm

Protože musíš mit ješte mod morrealistik proto tito nešlo koupit
Návrat nahoru Goto down
honzzicek

honzzicek


Počet příspěvků : 6
Registrován : 10. 06. 14

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyThu Jun 12, 2014 1:29 pm

Už vyřešeno, server online, pracuju na nahrání modů na uloz.to
Návrat nahoru Goto down
GabrielKamen

GabrielKamen


Počet příspěvků : 1
Registrován : 04. 07. 12

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyThu Jun 12, 2014 2:09 pm

Zdar chlapi... tiež by som mal záujem hrať s vami.
Návrat nahoru Goto down
honzzicek

honzzicek


Počet příspěvků : 6
Registrován : 10. 06. 14

Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map EmptyThu Jun 12, 2014 2:13 pm

Rovnou se přidávejte do tý skupiny, max. 8 lidí, víc se mi nepovedlo nastavit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Haselbachtal map Empty
PříspěvekPředmět: Re: Haselbachtal map   Haselbachtal map Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Haselbachtal map
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Multiplayer - servery (LS13)-
Přejdi na: