ls-novinky.forumczech.com

PříjemPříjem  FAQFAQ  Pravidla fóra!Pravidla fóra!  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
janek7680
štamgast 1
štamgast 1

Počet příspěvků : 20

PříspěvekPředmět: BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina   Sun Jun 15, 2014 9:12 am

Ahoj
Potřebuju poradit, už su zoufalý. Mám mapu (Alpental), všechno je v pohodě, jede jak má, vypadá jak má, jen mám problém s bioplynkou. V editoru je všechno vidět tak jak to má být včetně textur a všeho ostatního. Při snaze o opravu beru vyexportované i3d z origo mapy, ale když spustím hru, a nasypu trávu do prvního sila tak mi vše funguje ale není nic vidět.Prostě chybí textura. nasypat jde, stlačit taky, ale vidět to není, ukazuje se i obsah sila a úrověň stlačení, dokonce i colision funguje a traktor je v luftě. jen textura není, a v editoru vidět jde. a když sypu to samé do vedlejšího sila vše funguje normálně a jde i vidět... zkouším všechno možné a už nevím co kde může být špatně. log mlčí... je čistý... Prosííííím poraďte mi něco...

Stupidní odpovědi jako "zkus jinou mapu" si nechte od cesty, děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
PK
SUPER ACE
SUPER ACE

Počet příspěvků : 359

PříspěvekPředmět: Re: BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina   Sun Jun 15, 2014 9:16 am

A v logu nie su ziadne chyby?
Návrat nahoru Goto down
janek7680
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina   Sun Jun 15, 2014 9:19 am

neni su chyby žiadné v logu.
Návrat nahoru Goto down
janek7680
štamgast 1
štamgast 1

PříspěvekPředmět: Re: BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina   Sun Jun 15, 2014 3:54 pm

Tak jsem to vyřešil... hurá Smile
Už je všechno naprosto v pořádku tak jak má být, všechno i funguje jak má Smile stačilo smazat jeden řádek v usseratributes pro BGAFacility a už to funguje, ale zapotil jsem se. a opět moje chyba....
Návrat nahoru Goto down
Jerrow
Master *
Master *

Počet příspěvků : 136

PříspěvekPředmět: Re: BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina   Mon Jun 16, 2014 8:24 am

A jaký to byl řádek? V jedné mapě mi to dělá taky...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina   Today at 5:24 pm

Návrat nahoru Goto down

BGA v mapě-nejde vidět nasypaná plodina
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» FS mi nejde spustit
» vlek (platak) nejde koupit
» Proč mne nejde ve hře zvuk
» aktualizace 1.3
» Nejde se připojit k serverum - !!!mám řešení!!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ls-novinky.forumczech.com :: Landwirtschafts Simulator 2013 :: Pomoc (LS13) :: Mapy / mody / budovy-
Přejdi na: